Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek hogy viselkedik a...

Veletek hogy viselkedik a párotok ha együtt mentek társaságba, ahol csak ő ismeri a jelenlévőket? Tulreagálom a dolgot szerintetek?

Figyelt kérdés

Mielőtt hozzá mentem volna mindeig mondta hogy milyen jó lesz engem majd a feleségeként bemutatni. Ahoz képest nem tudom a 3 év alatt talán kétszer bemutatott e ha valakivel találkoztunk.Nagyrészt be sem mutat,csak állok ott mint valami kretén,és kapom a lenéző pillantásokat az ismerőseitől(fogalmam sincs miért,de arra tippelek hogy talán azt gondolják én miattam lett vége az előző házasságának,vagy azért mert 15 évvel idősebb nálam és a legtöbb ismerőse csak egy pénzéhes kis rib@ncnak tart)

Vagy néha ha szorult egy kis jómodor az illetőbe,akkor bemutatkozik magától,esetleg megkérdezi a páromtól hogy ki a fene vagyok.

Tegnap egy garden partyn voltunk,nem ismertem ott csak látásból 2 embert.Odamentünk a kajáspulthoz kaját választani,a párom kért először,megkapta,ott hagyott.Az egyik kezemmel a kaját fogtam, a másikkal a babakocsit toltam,majdnem fejreálltam egy gödörben,ugy botrogtam párom után,aki addigra eltünt.Álltam ott egy ideig,majd végre megláttam a tányérját egy asztalon,oda leültem.Ő meg valahol máshol beszélgetett valakivel mint kiderült. Visszajött,megette a kajáját,majd felugrott az asztaltól,mert meglátott valakit akihez oda akart menni beszélgetni.Mondtam neki hogy legyenszives várjon meg amég én is befejezem. Erre azt mondta hogy most mindenhova kézenfogva kell menni attól hogy együtt jöttünk?

Mielőtt indultunk haza megbeszéltük hogy megkeressók a házigazdát,és elköszönünk tőle.Ő meglátta a kert másik felében,otthagyott,és előre sietett,jó kb.5-10 m választott el minket egymástól,miközben mind a ketten ugyanoda mentünk.Én ismétcsak a babakocsival bénáztam,meg a táskákkal,ő már ott állt és beszélgetett mikor odaértem....ezek csak nekem fura dolgok vagy ez belefér??


2011. jún. 26. 13:32
 81/109 anonim ***** válasza:
Amíg ő azt hiszi, nincs problémája, nehéz lesz segíteni rajta.
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapi 17:32 es vagyok, 14 évig éltünk együtt, és én akartam kilépni a kapcsolatból. Az én férjem idővel egyre elviselhetetlenebbé vált sajnos, az utolsó időkben már folyamatosan hazudozott nekem, még semmitmondó ügyekben is.

Hosszú lenne leírni az összes viselt dolgát! Tőlem azt várta el, hogy istenítsem, meg legyezgessem a hiúságát. Azért javasoltam kérdező, hogy javíts a kapcsolatodon, mert te még szereted őt, és ezen a személyiségzavaron szerintem lehet segíteni, én is segíthettem volna, de már nem éreztem iránta semmit. A volt feleséggel ne vedd fel a kapcsolatot, mert rosszul sülhet el, a párod szemében ez megalázó, amivel csak olajat öntesz a tűzre és még bunkóbb lesz veled! Bárhogy is döntesz, kitartást kívánok neked! Ha akarsz írhatsz privit.

2011. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is tudok olyan házasságról, ahol a férj biztos hogy a maga módján nagyon szerette a nőt. A nő feltűnően jó nő volt, a férfi meg átlagos és minden lehetséges módot megragadott arra, hogy a sárba tapossa a nő önbecsülését. Pl. a sarkából is kifordult más nők után. Négyszemközt agyba főbe szeretgette, mások előtt meg úgy beszélt vele, mint a kutyával. De amúgy négyszemközt is volt sok olyan fura dolga, ami miatt én nagyon hamar faképnél hagytam volna. Pl. azt mondta a nőnek, menjen szülni busszal, mert neki más dolga van. Elvárta azt is, hogy mikor a nő beteg volt, pl. kivették a méhét, műtét után néhány nappal húslevest főzzön, stb...

A nő többször is megcsalta, mivel a férjétől soha nem kapott semmi dícséretet, megkapta a bókokat másoktól. A gyerekek miatt és szerintem a pénz miatt nem vált el (a pasi vagyonos volt), most meg sír, hogy elszúrta az életét.

Végülis 50 éves kora körül elvált, azóta nagyon jól érzi magát. A saját gyerekei biztatták a válásra!

Amúgy az a véleményem, hogy ő is nagyon elrontotta, amikor hagyta magát. Minden nyaralása arról szólt, hogy főzött a családra a nyaralóban. Jól álltak anyagilag.

Én nem főztem volna. Amikor a párom azt mondta, ő addig mosogatott, amíg én nem voltam neki, úgy néztem rá, mint egy őrültre. Meg is mondtam neki, hogy sürgősen felejtse ezt el, én nem leszek rabszolga mint az anyukája. Persze akkor még nagy szerelem volt, szóval finomabban fogalmaztam, de a mai napig sem vagyok hajlandó csak én csinálni otthon mindent. Vért izzadtam, de ma már elmondhatom, hogy közösen végezzük a házimunkát.

A volt férj azóta mindent megtesz a nőnek, mióta elváltak. A nő azt hiszi, a férj változott meg, pedig szerintem csak annyi történt, hogy a nő kiállt magáért és ezzel kivívott egy tiszteletet.

Én most már biztos, hogy faképnél hagynám a páromat, ha megalázna bármilyen módon mások előtt. De az az igazság, hogy ő azt hiszem nem reménytelen eset, a gyerekkorával sincs semmi nagyobb gond.

Szóval van amikor megéri küzdeni egy kapcsolatért, van amikor nem.

2011. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 A kérdező kommentje:

Egyébként én meg vagyok győzödve róla hogy a hatalmas egója ellenére,amit mutat a külvilág felé,tele van komplexusokkal.Tudom hogy szeret,meg azt is hogy nem okvetlenül direkt csinál sokmindent,de nagyon nehéz vele.Mondtam is neki sokszor,hogy neki olyan nő kéne akit beállit a sarokba,és ott is marad.Én tul erős vagyok hozzá,két lehetődég van: 1.megtör(de ezt nem hiszem,ahogy nőlnek a gyerekek,és mióta nem vagyok terhes,már nem érzem magam olyan védtelennek és kiszolgáltatottnak,na meg a hormonjaim is rendeződnek.)

2.ugy fog elkönyvelni amikor vége lesz a kapcsolatunknak,mint élete leghisztisebb,legzakkantabb,legerőszakosabb,és legbolondabb nőjét.

A legjobb megoldás az lenne ha ő is megtanulna hozzám igazodni,és változtatna pár dolgon,na meg többet eszébe nem jutna sem megcsalni,sem félreérthető helyzetbe kerülni,mert abba vagy teljesen beleőrülnék,vagy rögtön otthagynám.

Privátban vagy itt a 80% os válaszoló még a kapcsolatukról a férjével?Volt e megcsalás,mik voltak a rigolyái bővebben,mennyi idő alatt szeretett ki belőle,mit szólt a pasi amikor elhagyta,volt e gyerek,és milyen hatással volt a későbbi kapcsolataira az a pár év. Köszi!!!!!!!!!!

2011. jún. 30. 20:12
 85/109 anonim ***** válasza:
100%
igen, itt vagyok! Rigolyái? Addig voltam jó feleség, amíg otthon voltam a gyerekekkel,(kettő van) a másodikkal sírva mentem szülni. Amíg őt szolgáltam minden rendben volt, amikor visszamentem dolgozni, akkor már kezdte pokollá tenni az életemet. Játszotta mások előtt, hogy ő milyen remek fickó, jó férj, jó apa stb..stb. Nem tudom, hogy megcsalt-e egyszer azt mondta, hogy sms-ezik egy nővel, aki tudja, hogy ő mire vágyik és megérintette. Erre én mondtam neki, hogy mehet legyen boldog! Hú akkor meggondolta magát. Hazudozott akkor is, ha semmi jelentősége nem volt. Mikor összekerültünk még jó ember volt, pár év után szépen kezdtem kiábrándulni belőle. Két éve elhagytam, na azóta teszi csak igazán pokollá az életemet! Legalábbis szeretné, de valahogy nem nagyon jön össze neki a terve.Ja és az volt a halála, amikor tudomást se vettem róla.
2011. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
És amit írtál, hát inkább a második lehetőség lesz belőle, mert a te párod se fogja a saját hibáit elismerni.
2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 A kérdező kommentje:

Hát a szülések körül nálunk is gondok voltak,a terhességeket is végig bőgtem,meg az utána következő időszakot is.Amikor hazajöttem a kórházból az első gyerekkel,10 nap nem evés és 10 óra vajudás meg császármetszés után,nem tetszett neki hogy nyavajgok a kajacsinálás körül,mert ő meg a tesóm nem boldogultak az ebéd csinálással,ugyhogy elment étterembe kajálni,egyedül...

mióta elváltatok mit csinál? Mondjuk én a páromat nem ugy ismerem mint aki izgatná magát velem ha szétmegyünk.

2011. júl. 1. 08:53
 88/109 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy olyan nő illik hozzá, akit beutasíthat a sarokba. Lehet, hogy te sokkal jobban illesz hozzá. Én is azt érzem, hogy téged nem tudott megtörni. Tisztában vagy magaddal, tudod hogy attól még hogy úgy viselkedik mint aki szégyell, te nem vagy szégyellnivaló, hanem egy csinos nő. Nem mindenki lenne képes erre, de szerencsére neked van egy biztos énképed, ami független a társadtól. Ilyen szempontból sokkal inkább való vagy egy ilyen ffi mellé, mint az a nő, akinek az önbecsülése 90%-ban a párjától függ.

Persze ettől még lehet hogy neked sokkal jobb lenne egy normális férfivel, aki nem aláz meg folyton.

2011. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
90%

Basszus, a férjem azért képes volt átszervezni a munkáját, hogy egy vesegyulladás után be tudjon naponta hordani vérvételre. Az első napokban a magas láz miatt, utána meg csak azért is, mert félek a tűktől és biztos akart lenni benne, hogy a saját érdekemben nem szabotálom a vérvételt.


Ehhez képest nekem nagyon durva azt olvasni, hogy a szülés alatt/után ennyi empátia nem szorul valakibe...


Nem szültem még, de egyszer szóba került, hogy ha majd..

Nem emlékszem, pontosan mire mondta, de elhangzott tőle egy olyan mondat, hogy "nem gondolod, hogy terhesen engednélek a boltból cipekedni??" - itt kb egy doboz tejről beszéltünk, amit feltételezem, hogy akárhány hónapos terhesen is elbírnék. (Oké, elismerem, karton vizet akkor már én se mernék cipelni.)

2011. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:

Változó nálam mikor milyen vagyok,mert vannak(mint már irtam,főleg a terhesség vége óta egyre ritkábban) olyan időszakaim,amikor rettenete3sen magam alatt vagyok,annyira nem bizom magamban,hogy azt nem vagyok képes elhinni felmosórongynak jó lennék.Most ő is normális velem,meg én is nyugodt vagyok,pozitiv énképpel,csak az az ilyesztő hogy tényleg azt érzem tojáshéjon táncolok,és fogalmam sincs hogy jövő héten nem megint a válás lesz a téma,meg hogy mi lesz itthon.Azt vettem észre rajta hogy amint ugy látja bajom van,kicsit feszült vagyok,mert mondjuk nehéz napom volt,elkezd provokálni. de nem ám ugy hogy egyértelmü legyen a provokáció,csak ugy szépen finoman,kulturáltan,olyan dolgokkal amikről tudja hogy ugrok rájuk.És én rendszerint(eddig) ráharaptam a csalira.Aztán persze én jöttem ki mindig rosszul mindenből.

Nekem nagyon sokat segitett ez a 60 válasz amit itt adtatok!!!Teljesen másképp látok sok mindent.

2011. júl. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!