Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek hogy viselkedik a...

Veletek hogy viselkedik a párotok ha együtt mentek társaságba, ahol csak ő ismeri a jelenlévőket? Tulreagálom a dolgot szerintetek?

Figyelt kérdés

Mielőtt hozzá mentem volna mindeig mondta hogy milyen jó lesz engem majd a feleségeként bemutatni. Ahoz képest nem tudom a 3 év alatt talán kétszer bemutatott e ha valakivel találkoztunk.Nagyrészt be sem mutat,csak állok ott mint valami kretén,és kapom a lenéző pillantásokat az ismerőseitől(fogalmam sincs miért,de arra tippelek hogy talán azt gondolják én miattam lett vége az előző házasságának,vagy azért mert 15 évvel idősebb nálam és a legtöbb ismerőse csak egy pénzéhes kis rib@ncnak tart)

Vagy néha ha szorult egy kis jómodor az illetőbe,akkor bemutatkozik magától,esetleg megkérdezi a páromtól hogy ki a fene vagyok.

Tegnap egy garden partyn voltunk,nem ismertem ott csak látásból 2 embert.Odamentünk a kajáspulthoz kaját választani,a párom kért először,megkapta,ott hagyott.Az egyik kezemmel a kaját fogtam, a másikkal a babakocsit toltam,majdnem fejreálltam egy gödörben,ugy botrogtam párom után,aki addigra eltünt.Álltam ott egy ideig,majd végre megláttam a tányérját egy asztalon,oda leültem.Ő meg valahol máshol beszélgetett valakivel mint kiderült. Visszajött,megette a kajáját,majd felugrott az asztaltól,mert meglátott valakit akihez oda akart menni beszélgetni.Mondtam neki hogy legyenszives várjon meg amég én is befejezem. Erre azt mondta hogy most mindenhova kézenfogva kell menni attól hogy együtt jöttünk?

Mielőtt indultunk haza megbeszéltük hogy megkeressók a házigazdát,és elköszönünk tőle.Ő meglátta a kert másik felében,otthagyott,és előre sietett,jó kb.5-10 m választott el minket egymástól,miközben mind a ketten ugyanoda mentünk.Én ismétcsak a babakocsival bénáztam,meg a táskákkal,ő már ott állt és beszélgetett mikor odaértem....ezek csak nekem fura dolgok vagy ez belefér??


2011. jún. 26. 13:32
 51/109 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésben az volt a nő baja, hogy mindenért megdicséri a barátja, nem veszi természetesnek, hogy tökéletes és mindenhez ért.
2011. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez au oldal amit belinkeltetek... Köszönöm.


Kérdező, nem reagálod túl. A férjed egy szemét alak.

2011. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval.
2011. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 A kérdező kommentje:
Gyerekek,elképzelni nem tudjátok,mekkora balhé lett. Halál nyugodtan,inteligensen,és kedvesen elkezdtem neki mondani hogy kicsit rosszul esett a tegnapi viselkedése a garden partyn,és hogy jó lenne ha legközelebb ilyen helyzetben másképp lenne....hát nagy vita lett belőle persze,és megint én vagyok az elmebeteg.Nálunk sem ez az egyetlen probléma,kérdést én is tudnék belinkelni százat(aki belinkelte az övét:még nem olvastam el de nemsoká elfogom,amugy baromi kiváncsi lennék hogy nézel ki,mert szerintem biztos szép vagy,ha gondolod küldj priviben egy képet,esetleg küldök én is vagy megadom a nevem facebookon vagy iwiwen)
2011. jún. 26. 20:07
 55/109 A kérdező kommentje:

Elolvastam a kérdésedet....szerintem nem az a legnagyobb baj hogy ilyen a pűrod,hanem az hogy ti nem illetek össze.Szerintem van olyan nő akinek nem lenne mellette komplexus(nem azért mert szebb mint te)hanem mert neki nincs szüksége megerősitésre.Nem hiszem hogy a párod változni fog,esetleg akkor változna ha most te hirtelen baromi magabiztos kezdenél lenni,és nem érdekelne végképp a véleménye,akkor talán észbe kapna.

Amugy az nálunk is probléma hogy soha nem dicsér meg,pedig igyekszem mindig jól kinézni,nagyon régen nem kaptam tőle bókot.Még szombaton sem,pedig minden tulzás nélkül,kevés férfitekintetben láttam közönyt aki rám nézett.És az aki miatt kiöltöztem azt sem mondta hogy fapapucs:-(

2011. jún. 26. 20:30
 56/109 anonim ***** válasza:
És hogyan reagálsz a dühöngésére?
2011. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
Ő nem dühöng! Aki igazán tud szélsőséges esetekben dühöngeni az sajnos én vagyok! Ő nagyon ritkán dühöng,mondjuk az elég durva,nagyrészt ő esetleg csak felemeli a hangját,megsértődik,és nem hallgat végig,cinikus megjegyzéseket tesz,vagy csak simán levegőnek néz.És ezektől sajnos előbb utóbb én kezdek dühöngeni,akkor pedig megjegyzi,hogy látod,én megmondtam hogy nem vagy normális!?!
2011. jún. 27. 14:25
 58/109 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Akkor intézkedhetnél te is higgadtan a háta mögött.
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, írni fogok privátot.
2011. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:

Még csak annyit, hogy én a mai napig bánom, hogy nem volt bennem akkora büszkeség, hogy egy-egy ilyen megalázó alkalommal faképnél hagyjam. De akkoriban még mindig az motozott bennem, hátha képzelődök, hátha csak véletlenül eresztette el a kezem, stb...Ma már abban a pillanatban otthagynám.

Ha jól belegondolok, egyszer meg is tettem. Akkor szintén nem ült mellém a suliban. Ekkoriban már beszélgettünk a problémáról, és észrevette rajtam, hogy baj van, mert utánam rohant és vérvörös arccal kérdezte, hogy miért nem ültem mellé, végig foglalta a helyet nekem. De én annyira beleéltem magam abba, hogy megint nélkülem ült le, hogy észre se vettem. Akkor lehiggadtam, de meg kell mondanom, ez se volt igazán megoldás, hiszen nem ő ült mellém mindenki szeme láttára, nekem kellett volna odaülnöm, és ha jól belegondolok, ez is csak arra volt jó, hogy az ő érzéseit leplezze mások előtt. A lényeg számomra épp az lett volna, hogy mások előtt ő fejezze ki, ne én. De erre hiába vártam.

2011. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!