Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így együtt lenni?

Van értelme így együtt lenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves pár vagyunk,ismerjük egymás minden apró hülyeségét,de 4 év alatt a szerelem már nyomokban is csak néha van.

Főleg az utóbbi időbe,veszekszünk minden apróságon,nem viseljük el egymás hülyeségeit,amik régen fel sem tűntek,pedig együtt lakunk már jóideje.

Szépen eltervezett jövőnk van,feladtunk egymásért sokmindent,most jutottunk el odáig,hogy már nyugalom és békesség lehetne.

De már nem érzem azt hogy erre vágyok.A szeretet megvan,de ennyi.Összeköt sokminden (szerencsére 20évnyi lakáshitel nem...),rég el vagyunk könyvelve mint örökké együtt levő pár.

De nem érzem a vágyat,a szenvedélyt,és nem csak a magam részéről,pároméról sem.Bár neki tökéletesen megfelel a "nyugodt víz",neki a tökéletes élethez jó melóhely,szép és okos feleség,szép házikó,idővel két szép gyerek elég.


Nem tudom érdemes-e mindezt feladni,egyrészt itt az unalmas,de kivülről tökéletes élet,másrészt 24 vagyok,fiatal,jó lehetőségekkel,mikor változtassak ha most nem...

N


2011. jún. 27. 12:20
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Igen,hasonló a problémád.

De nem te vagy a rossz,ti sem illetek össze,ahogy mi se.És erre egyre jobban ráébredek,már az elhatározás meg van,csak ki kellene mondani,ami nehéz.

Irta neked valaki,hogy kevesebbet találkozni,hiányozni fog.

Elmúlt pár hétben sokat volt a szüleinél,nem voltunk együtt csak hétvégén,hétköznap csak negyed óra msn max.

Nem hiányzott,élveztem hogy azt csinálok amit akarok,nem kell alkalmazkodnom,elmentem kollégákkal csavarogni,vásárolgatni,kiengedtem egy kád forró vizet és csak voltam.Semmi kötöttség,semmi nyavalygás,nem filmet bámulva kellett lenni egész este,mert nem volt aki azért nyigjon.


Ami még rossz...szülei 30 év házasság után is szerelmesen bujnak össze,állandóan mennek mindenhova,meglepik egymást apróságokkal,komolyan néha mint a tinik.

Párom ebből semmit nem vett át...(rengetegszer megleptem aprósággal,örült neki,köszi,és ennyi,viszonzás nulla,még egy szál kókadt virágot sem tépne le az út szélén...)

2011. júl. 5. 14:33
 32/43 anonim ***** válasza:

Nem filmet bámulva kellett lenni egész este,mert nem volt aki azért nyigjon.

Az összes kommnetedből lerítt,hogy nem szereted,de ebből az is kiderült,hogy a hátad közepére sem kivánod,ürülsz ha nincs meletted,mert kolonc neked.Gondolom a szex is pocsék.Szakitás,ne csald meg mert előbb útóbb ugyis keresnél mást.Ezért kell úgy párt választani,hogy ne a rózsaszín köd szétfoszlása után essen le hogy hoppá nem ezt a lovat akartam.Hagyd el,ennek semmi értelme,rég rossz ha igy írsz róla,és örülsz ha nincs melleted.Veszett fejsze nyele ez a kapcsolat már.

2011. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Vanessa, ich glaube..ich liebe dich


bocsánat, valahova muszáj már leírnom=[

2011. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Előző 69-es kolléga,minden rendben van?
2011. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Pár hónappal ezelőttig mindennél jobban szerettem.Elmúlt.

Meg nem csalom,előbb kimondom hogy vége,utána vagyok csak szabad,bár mást nem akarok egy ideig.


mit jelent a galube?

2011. júl. 5. 16:00
 36/43 anonim ***** válasza:

Fordítás:


Vanessa, azt hiszem, szeretlek


Google fordító szerint

2011. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

24 évesen és ilyen érzésekkel válts!! Én 36 évesen, 2 gyerkőccel és lakáshitellel már nehezebb helyzetben vagyok...


36/N

2011. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Eljött az a pont mikor már nincs szerelem. Teljesen normális. Ilyenkor derül ki hogy két ember mennyire erős a kapcsolatukhoz. Ha te ezt érzed amit leírtál akkor élned kell még. Pörögnöd, buliznod, élvezni az életet, és nem arra vágysz hogy megállapodj.


Ez minden kapcsolatban így van, de akik már meg tudnak állapotni nem feszengnek ilyeneken hanem próbatételként élik meg és ha erős a kapcsolat megoldják. Ha nem akkor előbb vagy utóbb szétmennek. És a mai világban általában sajnos nincs energiájuk a pároknak arra, hogy ezzel foglalkozzanak (túl sok impulzus ér minket) és sajnos el is távolodnak egymástól... :(( Ilyen a mai világ...

2012. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

"kicsit" késve,de irok,megtaláltam ezt a kérdésem,volt benne kérés hogy irjam le hogy alakulnak a dolgok.


A kérdés kiirása után 2 héttel kimondtam hogy ennyi volt,nem akarom tovább folytatni.Volt sirás,könyörgés,megváltozik minden,stb. Tudván hogy semmi nem fog változni maximum pár napig,erős maradtam,nem engedtem belőle.Voltak még próbálkozásai bőven,de átment a sértettbe,hogy csakzértis,hisz őt nő nem dobhatja ki...


Viszont életem legjobb döntése volt ez.

Szakitás másnapján kollégám látva rosszkedvemet elinvitált iszogatni.Hajnalig beszélgettünk.Másnap is,harmadnak is.Aztán bulizni,kirándulni,stb.

Lassan 1 éve hogy együtt vagyunk,együtt élünk.

Hétvégén indulunk hosszabb nyaralásra,semmi utiterv,fedezzük fel az országot,megszállunk ahol ér az éjszaka:)

Megtaláltam a biztos pontot az életemben,akivel napi 24 órában sem unatkozom.

Boldog vagyok.

Ettől a kapcsolattól többet kaptam érzelmileg mint az exxel való kapcsolattól összesen.


Ex is megtalálta a neki való nőt,bő fél éve van egy olyan nővel,akivel otthon ülnek,tvznek,lustulnak,hiznak,fix program a szülőlátogatás hétvégén.


Zsák a foltját.:)

2012. júl. 19. 10:23
 40/43 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó ezt olvasni, gratulálok! Azt ugye tudod, hogy most sok "sorstársadnak" adtad meg a kezdő löketet? :D :D :D

Sok boldogságot nektek!

2012. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!