Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így együtt lenni?

Van értelme így együtt lenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves pár vagyunk,ismerjük egymás minden apró hülyeségét,de 4 év alatt a szerelem már nyomokban is csak néha van.

Főleg az utóbbi időbe,veszekszünk minden apróságon,nem viseljük el egymás hülyeségeit,amik régen fel sem tűntek,pedig együtt lakunk már jóideje.

Szépen eltervezett jövőnk van,feladtunk egymásért sokmindent,most jutottunk el odáig,hogy már nyugalom és békesség lehetne.

De már nem érzem azt hogy erre vágyok.A szeretet megvan,de ennyi.Összeköt sokminden (szerencsére 20évnyi lakáshitel nem...),rég el vagyunk könyvelve mint örökké együtt levő pár.

De nem érzem a vágyat,a szenvedélyt,és nem csak a magam részéről,pároméról sem.Bár neki tökéletesen megfelel a "nyugodt víz",neki a tökéletes élethez jó melóhely,szép és okos feleség,szép házikó,idővel két szép gyerek elég.


Nem tudom érdemes-e mindezt feladni,egyrészt itt az unalmas,de kivülről tökéletes élet,másrészt 24 vagyok,fiatal,jó lehetőségekkel,mikor változtassak ha most nem...

N


2011. jún. 27. 12:20
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)


És még az az érdekes számomra még mindig,hogy az exxel 4 év után is féltem az elkötelezettségtől,hátam közepére nem kivántam a házasságot,béklyónak gondoltam.Párommal pár hét után előjött egy olyan érzés,hogy képes lennék rögtön igent mondani.Nem féltem összeköltözni vele,nem féltem hogy zavarni fog hogy "rajtam lóg" (exnél ettől tartottam).

Rájöttem,hogy az sszeköltözés,házasság csak pozitivum ha olyannal teszem akivel nincs félnivalóm,aki nem akar uralkodni rajtam,akinek hasonló vágyai vannak,aki olyan mint én csak férfiban..


Merni kell változtatni.

Sokat segitettek tavaly az itt érkezett válaszok.

Köszönöm.

2012. júl. 19. 11:11
 42/43 anonim ***** válasza:

Örülök! :)

Végre egy kérdező, aki leírja a történet végét is!

Sok sok boldogságot!!

Ebből is látszik, hogy nem szabad megalkuvónak lenni egy olyan kapcsolatban, ahol nem boldog az ember, hanem menni kell, míg megtalálja az igazit. :)


23N

2012. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok, végre egy boldog fordulat!
2012. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!