Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi "kijáró"...

Szerintetek mennyi "kijáró" jár egy házasságban mind két fél részére? ill, mi az egészséges és reális, hogy ha van gyerkőc, hogy szerintetek mondjuk 1hónapban hányszor mehet el az apuka a haverokkal?

Figyelt kérdés
(nem darabszámra gondolok, hogy 4x-5x... Csak mégis... ti mi az amit, még simán """elnéztek""" a párotoknak, hogy nélkületek bulizzon-szórakozzon...járjon ide-oda?)
2011. jún. 27. 13:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Haveromék beosztották a hétvégéket. Az egyik héten a felesége megy el a barátnőivel és ő marad otthon a gyerekekkel a másik hétvégén fordított a helyzet. Ha meg együtt mennének akkor ott a nagymama akihez lepasszolják a gyerekeket.
2011. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem nem egy bulizós típus. Személy szerint ha el akart vagy akarna menni, mehetne, bár ha ezt sokszor tenné, akkor azért nem esne jól. Itt főként azon volna a hangsúly, hogy amikor otthon van, besegít-e, mert azért az úgy nem túl jó, hogy eljár szórakozni, anyuka otthon meggebed, amikor apuka otthon van, nem segít neki. Szóval ebben az esetben felemelném a hangom.
2011. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igény- és személyfüggő. Mi 13 éve vagyunk együtt és én nem járok sem meccsre, sem sörözni a haverokkal, de nem azért, mert a csaj nem enged, hanem bennem nincs ilyen indíttatás. Viszont autós találkozókra mentem már egyedül, mikor neki nem volt kedve. De "nincskedvem" miatt nem szarunk bele egymás közérzetébe. Ő sem jár csacsogni a barátnőkkel, de engem nem zavarna, ha akarna. Nem szólnék bele.
2011. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%
Azért pontozzátok le az embert, mert egy normális házasságban együtt járnak az emberek bulizni nem pedig külön.
2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk még a zenei ízlés is más, szóval koncertekre is nagyon gyakran megyünk külön. Szerintem ez nem rossz, sőt, sokat tudunk mesélni. Meg igazából én nem vagyok annyira kíváncsi a baráti sztorizgatásaikra, azoktól a társaságban lévő nőktől meg egyenesen rosszul vagyok, akik egész este a párja karjába kapaszkodik, aztán néz, mint egy némakacsa, félóránként azon nyüsszög, hogy "mikormegyünkmáá???"
2011. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekünk még nincs babánk, de el nem tudom képzelni, hogyha lesz, akkor bármiféle módon korlátozni fogjuk egymást.

Az, hogy van egy közös gyerekünk, nem azt jelenti, hogy onnantól össze vagyunk nőve és egymás s*ggében kell lógni.

Én is szoktam a barátaimmal külön menni ide-oda és ő is, szerintem ez igy normális.

Sosincs semmiféle negativ érzésem, ha elmegy nélkülem és (szerintem) neki sincs, ha én megyek.

Kell a saját tér mindenkinek, nem normális ha valaki "eltiltja" a másikat valamitől.

Nem az anyja vagyok, hanem a társa.

de hogy a kérdésre is válaszoljak :) :

Ezt szerintem nem lehet számszerűsiteni.

Mindenki akkor megy, amikor kedve van hozzá, vagy alkalma van rá.

ha ez éppen egyik hónapban egy alkalom, akkor annyiszor, ha egy héten kettő, akkor annyiszor.

L/24

2011. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 napietus ***** válasza:
66%
13:52-es, én az ellenkezőjét írtam, mégis lepontoztak, van aki ezzel szórakozik :S
2011. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
29%

Hát.. szerintem ez nagyon függ attól, hogy az adott párnak mi fér bele és hogy tudnak kompromisszumot kötni.

Nálunk nem nagyon van ilyen probléma, mert egyikünk sem szeret bulizni..még az osztálytalálkozójára is én próbálom elrugdosni.

Mindenesetre nálam a bulizás nem fér meg a gyereknevelés mellett. Tudom, hogy a mostani korosztály egy jelentős részének igen és biztos le leszek pontozva, de azt gondolom, hogy egy felnőtt ne legyen már tizenéves és a családnak mindennél fontosabbnak kéne lenni.


Most nem azt mondom, hogy ne menjen el a másik néha egyedül kikapcsolódni, de más mondjuk egy búcsúztató buli a munkatársakkal, mint az elmentünk a discóba vagy a kocsmába inni. Azt sem hiszem, hogy a kiruccanásokból rendszert kellene csinálni.

Főleg az éjszakaiból... egy szülőnek éjjel otthon a helye.

2011. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
Senkit nem pontoztam le. De arra azért tényleg kíváncsi lennék, hogy különböző ízlést hogyan lehet szórakozás szempontjából megoldani?
2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

Na, ez vicces, mert nálunk fordítva van, én küldeném, ő meg valamiért egyedül nem akar.

Egyedül azért morgok, ha előre megbeszélt programmal variál, főleg, ha másokkal is meg van beszélve.

Viszont néha már zavaró, amikor megyek valahová, főleg olyan helyre, ahová ha akarnám, se vihetném (osztálytalálkozó, zártkörű irodai buli, stb), akkor jön a Shrek macskája nézés, hogy "engem nem viszel...?". Nem, nem tudlak, te is találkozz a haverjaiddal, olvass, sétálj, netezz, foglald el magad...

Sőt, a haverjai is már engem hívnak, hogy küldjem el, mert neki nem akaródzik menni. Utána vigyorogva jön haza, de úgy kell pajszerral kifeszíteni a lakásból.

Gondolkoztam már a fordított pszichológián, nagy hanggal tiltani fogom, szerintem pár héten belül minden hétvégén menne bulizni nélkülem :))

2011. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!