Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi "kijáró"...

Szerintetek mennyi "kijáró" jár egy házasságban mind két fél részére? ill, mi az egészséges és reális, hogy ha van gyerkőc, hogy szerintetek mondjuk 1hónapban hányszor mehet el az apuka a haverokkal?

Figyelt kérdés
(nem darabszámra gondolok, hogy 4x-5x... Csak mégis... ti mi az amit, még simán """elnéztek""" a párotoknak, hogy nélkületek bulizzon-szórakozzon...járjon ide-oda?)
2011. jún. 27. 13:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem azt pontozták le,hogy együtt megy a pár szórakozni,hanem,h asszonyka"nem engedi el a párját"ez milyen műsor már?felnőtt emberekről beszélünk...Férjem a hobbija miatt gyakran utazik külföldre több napra,nézne is nagyokat ha azt mondanám nem mehetsz el..Amúgy mi meg szoktuk beszélni,ált. pár nappal előtte szólunk,hogy mennénk vhová, a másik nem tervezett-e vmit,de ez csak formaság...

Sok helyre megyünk együtt,sokat segít a 2 hónapos babánk körül,néha mkettőnknek kell egy kis szabadság..

Hogy a kérdésre válaszoljak,nálunk nincs strigulázva,h már elmentél ahányszor lehetett,ez nevetséges...

Nem tudom más nők hogy vannak vele,de én szeretek néha egyedül lenni nélküle,és csak magamra figyelni..

2011. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Siman mehetne ha akar de nem megy,volt hogy kuldtem akkor sem akart menni.En egyszer ketszer voltam el,nem szolt semmit,sot o kuldott hogy menjek de egyszeruen nincs kedvem.

Mi sem ketten sem kulon kulon nem megyunk sehova,ilyenek vagyunk a kezdetek ota.28N

2011. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ezt nehéz megmondani, ahány ház, annyi szokás.

Pl. mi sehova nem megyünk egymás nélkül szórakozni (nagyon ritkán én barátnőzök, de sajnos ő se ér rá mindig), és ez nem egymás fejére növés, hanem a saját igényeinknek megfelelő, mindketten így gondoljuk, szeretjük. (tudom, úgyse hiszitek el, de párom nem igényli, hogy egyedül bulizzon, barátai sincsenek, nem miattam nincs, soha nem is volt neki, ilyen kis furcsa ember ő).

Annyit megy el egyedül, hogy a munkahelyi banzájokra, kb. fél évente van 1 este, plusz nyáron van ilyen nyári parti külföldön 2-3 napos. (külföldi a cége)

2011. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%
felőlem heti 1-2szer, de az a helyzet, hogy úgy kell noszogatni, hogy menjen valahová, akkor is csak a házban ugrik be valamelyik szomszédhoz.
2011. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak közös programok is, akkor miért ne mehetnének külön is a párok? Akkor van gáz, ha MINDIG külön akar menni vmelyik fél.

A párom meccset szokott nézni a haverjaival, néha akár hetente is, ez szerintem belefér. Mellette 2x focizni is jár. Nekem csak azzal van bajom, hogy ilyenkor egyedül kell lefektetnem a 2 rosszcsont fiúnkat, ami elég idegőrlő tud lenni :)

Ja, én is eljárok edzeni, olyankor ő is egyedül fektet, hihihi :) Hétvégén pedig ott aludtam a húgomnál, jó kis pálinkázós-kártyázós csajbuli volt :)

Szép is lenne, ha ezeket nem engedhetnénk meg magunknak...

30/N

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

10 éve együtt vagyunk,de nem lettünk összenőve.

Nem kell megfojatni a másikat.

2011. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

érett némi belátással bíró nő nem problémázik azon, ha fiúnap van. én sem teszem, tudom, h nem vagyunk összenőve, egyébként sem érdekel olyan különösen az, amit a barátaival beszél meg, szóval nem kötözöm magam hozzá.


ami meglepő, hogy nálunk a párom néz rám neheztelően ha csajnap van, vagy ha az én társaságommal mennék valahova.

pedig én egy szót sem szólok, ha ő megy. na, erre varjatok gombot :)

2011. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
jah, bocs, előző vagyok: heti rendszerességgel vannak kimenős progik, tekintve, hogy még nincs csemete. ha lesz, akkor sem fogom lebannolni a heti 1 fiúnapról, mondjuk többnek azért nem örülnék, de sztem nem is fog menni, mert neki is lesz némi dolga a gyerek körül.
2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Itt nem arról kell, hogy szó legyen "engedem vagy nem engedem". Ha olyan kikapcsolódàs van, amely engem nem érint, mert ugye én oda minek menjek. Ertem erre a sportot, vagy ha meg kell jelennie este valamilyen vacsoràn, elõadàson stb. persze, hogy menjen is. De az szàmomra elképzelhetetlen, hogy olyan helyre menjen, ahol leisszàk magukat, és történnek a balhék, aztàn nem "emlékszem" rà. Akkor miért van ennyi vàlàs a hàzassàgokban, azért mert olyan jó szabadsàgunk van egymàs mellett? Ha valaki élni akarja az életét csajozàs, bulizàs, pasizàs, az ne hàzasodjon meg.
2011. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A bulizásnak nem feltétlenül kell csajozásról/pasizásról szólnia.


Amikor házasodtunk, az egyik közös haverommal karöltve szerveztünk egy legénybúcsút a férjemnek, minden szokásos kellékkel együtt. Ő nem is számított rá, hogy lesz, csak furcsállotta, hogy "kidobtam" itthonról, amikor kezdődött a lánybúcsúm. A lánya is be volt avatva, ő csalta el a helyszínre egy kitalált ürüggyel, majd lelépett.

Szegény férjem meg nem értette, hogy miért cseszteti mindenki azért, hogy macinaciban indulna a lányáért. Nagy puffogva átöltözött, majd a lányának leordította a fejét telefonban, aki felhívta indulás előtt, hogy rendesen fel van-e öltözve... Győzött másnap bocsánatot kérni, amikor összeállt neki a kép :)


Egyszóval, ha bízom valakiben, az előtt egy meztelen nő is táncolhat, nem fog visszaélni a helyzettel. Ha visszaélne, akkor meg nyomkövetőt is dughatnék a seggébe, akkor is csajozna.

2011. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!