Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni, ha nem...

Van értelme folytatni, ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, de nem tudok megbízni benne. Ő is tudja és mintha nem is érdekelné, azt mondja majd idővel bebizonyítja, hogy érdemes a bizalmamra. Csakhogy nem ok nélkül féltékenykedek, állandóan flörtölget mellettem, mindig feltűnik egy új ismerős nő a környezetében. Néha azt érzem boldog velem, de ha találna egy jobbat egyből lecserélne.

Amikor ezeket mondom akkor mindig azt mondja nálam nincs jobb, ne aggódjak. De mégis azt érzem, hogy nem vagyok elég fontos neki.

Vagy lehet ezt már beképzelem?!?

Én egy nyugodt kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyom nem ilyen "látszat" kapcsolatra, ahol nem számíthatok a páromra, mert neki mindig akad fontosabb dolga, megbízni se tudok benne, mert azt érzem hülye lennék, ha megbíznék benne. Csak azért vagyok vele mert nagyon szeretem. De kezdem azt érezni ez már kevés. Mintha csak engem érdekelne ez az egész kapcsolat.

Mit gondoltok?


2011. jún. 28. 19:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
nem erdemes ugy e nincs gyerek mert ha van akkor..
2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek
2011. jún. 30. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!