Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik korán szülnek gyereket,...

Akik korán szülnek gyereket, nem félnek attól, hogy egy munkáltatónak sem fognak kelleni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ha valaki jó munkaerő, akkor ritkán nézik a gyerekszámot. Az egyik barátnőm 3 gyereket nevel egyedül, de mindig van munkája. Amikor az egyik munkahelye megszűnt, akkor két hétig volt munka nélkül - tudtommal ez volt a leghosszabb idő.
2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Három gyerekem van, szeretek mozogni, tehát 2évente váltok, kb 1hónapaltt szoktam új állást találni.

(igaz 3 diploma,3 nyelvvizsga)

2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kutyák és macskák ***** válasza:
83%

A szülés idejének ehhez semmi köze!

Azért nem kellesz a munkáltatónak, mert gyermeked van, és nem tud reggel 6- este 10-ig dolgoztatni, és ha a gyerek beteg akkor neked kell ápolni, hisz te vagy az anyja!

A szülés átlagos ideje 20-24év között van.

2011. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a gyerek mindig csak "hátrány" a munkáltatónak, ha fiatal vagy ha öreg. Erre nem szabad építeni. Tőlem 30-on bőven túl még mindig megkérdezik, van-e gyerek, beteges-e...fiatalnak nem számítok, mégsem kapkodnak már annyira értem, mint gyerek előtt. Pedig nálam is van pár diploma meg nyelv :-DDDDD
2011. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
2 gyermekem van, 29 éves vagyok, s nem találok munkát. Sajnos nem nézik jó szemmel, ha gyereked van, főleg az enyém az egyik beteges is. Igaz nincs iskolám, de egy gyárból is elküldenek, ha sokat vagy otthon a gyerekeddel mondjuk, mert beteg!
2011. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki 38-40 evesen szul, nem ugyanabba a helyzetbe jut bele, csak kesobb? De. Aztan lehet, hogy akkor a gyerek sem jon mar ossze termeszetes uton csak ugy(persze ha nincs az embernek parja, ne szuljon fiatalon a semmire, csak azert, mert fiatal).


Fiatalon szultem. Tisztaban vagyok vele, hogy nem tudok es nem is akarok olyan munkat vallalni, ami tobb muszakot igenyel vagy hetvegen is dolgozni kellene, esetleg sokat utazni. De mire en 35-40 eves leszek, felnott/tini gyerekeim lesznek, akik mellett mar barmilyen munkat tudok vallalni, nem pedig 40 evesen fogok majd neki szulni, amikor is ugyanugy kitehetnenek a munkahelyemrol. Van, akinek a 20-as eveit erinti ez, van, akinek a 30-as vagy 40-es eveit. Ennyi a kulonbseg. Egy gyerek ezzel jar. A gyerekek felnonek es lesz meg 20-30 ev dolgozni abban, amit akarsz. En ugy vagyok vele, hogyha egyszer meg van az, akivel le akarod elni az eletedet, meg van az anyagi hatteretek, akkor miert varnatok 15-20 evet a gyerekvallalassal? Ha minden adott, rossz evekig varni, hisz idosebb korban szuloknel ott a generacios kulonbseg problemaja (a szuleim idosebbek voltak, mikor en szulettem, szoval tudom, hogy milyen is az) meg a gyereket nemcsak megszulni, de felnevelni is kell. Szeretnem az unokaimat is latni. Szoval szamomra tobb szol a fiatalabb korban szules mellett.

2011. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édes mindegy mikor szülsz. Ha van gyereked, az a baj, ha nincs akkor meg az, mert még lehet, és nem tudnak hosszú távra tervezni veled. Sajnos ez van.
2011. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!