Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem minősít egy...

Szerintetek nem minősít egy embert, ha internetes társkeresőn ismerkedik?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. 1 éve ért véget egy hosszu kapcsolatom. Most nem vágyok párkapcsolatra. De barátnőim nem hagynak békén azzal, hogy megszokom a magányt. Ismerkednem kellene és legfőképp regisztráljak ilyen oldalakra.

Az érdekelne, hogy ez ma már ennyire elfogadott? Nekem eszembe se jutna neten ismerkedni és nem is hiszek az ilyenfajta ismerkedésben. Mindig azt gondoltam azok keresnek neten partnert akik személyesen képtelen ismerkedni.

Én viszont nem ilyen vagyok, mindig is népszerű voltam a férfiak körében, nincsenek önértékelési problémáim. Egyszerűen csak nem vágyom párkapcsolatra, ha majd szeretnék biztos találkozok valakivel, de nem neten.

Illetve van olyan ismerősöm aki fent van. Álatalában férfiak és inkább csak szexpartnert keresnek vagy laza kapcsolatokat.

Mit gondoltok erről? Ti hisztek a netes ismerkedésben?


2011. jún. 30. 19:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a neten ismertem meg a páromat, aki immár a férjem, s 3 hét múlva megszületik a kisfiunk:)

De egyébként én is azt gondoltam amit te, s 33 évesen ismertem meg egy tündéri férfit. Addig én sem hittem benne, igaz, nem is keresgéltem, Ő talált rám. Időm nemigen lett volna elmenni ismerkedni, igy a myvipen ismerkedtünk össze. A többi társkereső oldalon csak szexpartnert kerestek, legalábbis úgy vettem észre.

34/n

2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ennél már csak a Facebookon ismerkedés a szánalmasabb, mert az még csak nem is erre van, csak páran eltévedtek.

19:35 voltam

2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

Lassan 8 éve, hogy életemben először, az unatkozó barátnőim társaságában regisztráltam magam a Chat.hu-ra. Fél órája sem bolondítottam még a pasikat, amikor feltűnt, hogy az egyikkel nagyon jól elbeszélgetünk. Lassan lekoptattam a többit. A partneremben rokonlélekre találtam, és még aznap megbeszéltünk egy személyes, cappuccinozós találkozót is. Megállapodtunk: ha mégsem válik be a személyes találka, legfeljebb ittunk egy jó kávét együtt. :) Úgy ismerkedtünk meg, hogy egyikünk sem látott képet a másikról.


Bevált. Igaz, azóta sem chateltem - mert már minek - de a kapcsolatunk változatlanul stabil, és ő az egyetlen, akinek még ennyi év után is örülök esténként, ha hazaér. 3 éves a kisfiunk, és tervben van a következő lurkó is. :)


Utóirat: Nekem sem jelentett soha problémát a személyes ismerkedés, de ha megvan írva, hogy találkozz valakivel, akkor teljesen mindegy, hogy ez a találka hol történik meg, akár a chat is lehet a helyszín.


Utóirat kettő: A párom egyébként a chaten akkor szintén csak laza kapcsolatot keresett. Pechjére azonban - pont a hosszú beszélgetés hatására - megcsapta a rózsaszín köd. :D

2011. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19:27-es vagyok. Én is sok mindenkit ismertem meg a neten, sőt pár kapcsolatomat is ennek köszönhetem. De én a hi5-ot használtam, akkorjában az volt nálunk fele menő, most meg a facebook. Amint már irtam a társkereső nekem sem jön be. De attól te kipróbálhatod. :)
2011. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
húgom így ismerkedett, pedig mindig is az a típus volt aki után csorgatták a pasik a nyálukat...7 éve együtt vannak, 4 éve házasok, útban a 2. gyerek
2011. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

Én kipróbáltam, naponta kb 5 üzenetet kaptam, hogy milyen gyönyörű vagyok, és minden vágyuk megismerni engem. Az egyikkel találkoztam, nagy csalódás, mert igazi vesztes volt. Közben persze ismerkedtem a "valóságban" is, nem voltam rászorulva a netes ismerkedésre.

Nem mondaom, hogy rossz dolog, de nekem ez valahogy olyan, mintha a "társadalom kitaszítottjai" keresnének sorstársat.

2011. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim társkeresőn ismerték meg egymást, igaz akkor még nem netes volt, hanem újsághirdetéses:)

Én már a második olyan barátommal vagyok együtt, akit neten ismertem meg, igaz egyiküket sem társkeresőn, hanem közösségi oldalon. Én nem érzem azt, hogy szégyellnem kéne ezt, miért is kéne? Nem vagyok ronda, buta sem, egyszerűen az emberek nagy része untat, és neten hamarabb kiderül, hogy egyáltalán van-e értelme egy randinak. Nagy társaságba sem járok, így nem nagyon van más terep az ismerkedésre.

2011. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nem akartam így megfogalmazni és minősíteni embereket, de maximálisan ugy gondolom ahogy 19:35.

Nem gondolom, hogy valaha is regisztrálnék ilyen oldalakra, csak érdekelt a véleményetek.

2011. jún. 30. 19:44
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Most lenézed ezt a dolgot, de lehet 10 év múlva ez lesz az egyetlen lehetőséged az ismerkedésre. Az életben sokszor nincs lehetőség ismerkedni. Nem mindenki jár discoba, főleg nem egy bizonyos kor után, nem mindenki tud a barátaival elmenni valahova (pl. azért mert más városban élnek, az idejük nem engedi meg a gyakori találkozást), egyedül pedig elég kellemetlen szobrozni egy szórakozóhelyen. Mi van, ha a munkahelyeden, iskolában sincs senki, aki szimpatikus?

Ilyen esetben mondj néhány alternatívát a neten kívül..

2011. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Amikor bejött iwiwen a csajok és pasik alkalmazás, akkor beregisztráltam poénból, gondoltam kipróbálom, éppen egy hosszú (4éves) kapcsolatból szálltam ki és kellett az önbizalom-tuning. :D

Rögtön a második nap rámírt egy srác, akivel azóta is együtt vagyok. :-)

Úgyhogy sok sikert!

2011. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!