Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Párom állandóan flörtöl mellettem.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet veszekszünk párommal, nem bírom elviselni, hogy állandóan flörtöl. Akár úgy, hogy ott vagyok mellette (nagyon kellemetlen) akár neten (facebook), már elegem van abból hogy mindig feltűnik egy nő. Közben pedig az én örértékelésem, önbizalmam közelít a nullához.

Eddig vártam és vártam, hogy változzon, hogy észrevegye, hogy ezzel a viselkedésével megbánt, de erre hiába várok...félek attól, hogy erre rámegy a kapcsolatunk. Mostanában mindig ideges, feszült és kedvetlen vagyok és csak veszekszem vele a nők miatt.

Ő erre annyit reagál erre, hogy tudnom kellene, hogy engem szeret nem kell neki más. Ez számára, csak egy "játék", egyik nőt se veszi komolyan, de imád flörtölni...nem tehet róla. (És persze a nők is imádják őt)

Mit gontoltok erről? Miért ilyen a párom?

(Én/24 Ő/28)


2011. júl. 1. 13:28
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Én is szeretek flörtölgetni, akkor ha nincs párom. Mert tartom annyira, hogy mellette nem hülyítek más pasikat! Én most nem tudnám azt csinálni amit ő. És ha flörtölnék is, az se érdekelné azt gondolja "nála nincs jobb", és nyugodtan flörtölgethetek megbízik bennem. (Sajnos ő sokkal inkább bízik bennem, mint én benne)
2011. júl. 1. 13:41
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

És ha te láthatóan flörtölnél valakivel előtte?

Mindjárt kiderülne mit gondol valojában erröl.ha elnézi akkor tényleg játéknak veszi,nem fog változtatni rajta.ha megsértődik akkor baromira nem játék számára sem,és hazudott neked.

2011. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
De én képtelen lennék elötte flörtölni. Őt szeretem, miért flörtölgetnék mással elötte? Értem, hogy így leckéztessem meg és talán így leesik neki, hogy engem bánt. De ez nekem nem menne.
2011. júl. 1. 13:47
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

De én képtelen lennék elötte flörtölni. Őt szeretem, miért flörtölgetnék mással elötte?


Ő viszont nem szeret,mert akkor megtisztelne azzal,hogy nem aláz meg.

2011. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Most milyen választ vársz?

Tükröt tartani elé nem akarsz (hogy te is ugyanazt csinálod), látszólag lefogadod a helyzetet némi morgolodástól eltekintve. Bolond lenne visszafogni magát.

Két lehetöséged van: minden marad igy, vagy pedig közlöd vele, hogy vagy te vagy a flörtölés. Ha nem mond le erröl, akkor meg hagyd ott, mert ez csak rosszabb lesz. (Idövel már nem áll meg a flörtnél, mert "te állandóan piszkálod és neki kell egy kis boldogság" - te meg maradsz a házvezetönöje.

2011. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Látod? ő képes rá. :) Vagy nem szeret téged igazán ha annak ellenére csinálja, hogy látja, bánt a dolog. Vagy neki egészen más fogalma arról, hogy mi az a szeretet, mint neked.
2011. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

De szerintetek lesz olyan nő, aki ezt tudja tolerálni? És lehet, hogy mi nem illünk össze? Jobb lenne szakítani?

1,5 éve vagyunk együtt és ha őszinte akarok lenni magammal, már ugy 1 éve nem vagyok boldog.

Ha boldog vagy, ugy érzem minden tökéletes, minig jön egy nő, egy flört és összedől minden.

2011. júl. 1. 13:56
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Hm... hát nekem is baromi rosszul esne, ha a párom úgy flörtölne facebook-on, hogy látom. Ha pedig ott is lennék személyesen, akkor egyenesen megalázó lenne.

Szerintem minden nő számára valamilyen szinten megalázó, ha a jelenlétében a saját párja egy másik nőt dicsér, egy másik nő van a központban, vele flörtöl. Ez valamilyen szinten presztizsvesztés nem? :) Mit gondolhat az a másik nő, akivel épp flörtöl? "Nah, ez is nekem csapja a szelet, pedig ott áll mellette a nője..mekkora szánalom..!"

:S Nagyon kellemetlen szitu. Legalább akkor ne tenné, mikor te is ott vagy!!

Én tuti nem tudnám ezt eltűrni... Le a kalappal előtted, hogy eddig viselted! Nem csodálom, hogy kedvetlen vagy!

2011. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy boldog,pedig csak flörtöl.mi lesz ha tovább megy,elnézed neki azt is mert neki az csak játék,ő tudja hogy elnézed,ezért tudja hogy megteheti.
2011. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, biztos van olyan nő, aki elviseli!! Ez tuti... Csak nagyon kevés!

Szerintem adj ki neki ultimátumot! Vagy elhagyja ezt ajó szokását" vagy lapát.

2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!