Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Párom állandóan flörtöl mellettem.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet veszekszünk párommal, nem bírom elviselni, hogy állandóan flörtöl. Akár úgy, hogy ott vagyok mellette (nagyon kellemetlen) akár neten (facebook), már elegem van abból hogy mindig feltűnik egy nő. Közben pedig az én örértékelésem, önbizalmam közelít a nullához.

Eddig vártam és vártam, hogy változzon, hogy észrevegye, hogy ezzel a viselkedésével megbánt, de erre hiába várok...félek attól, hogy erre rámegy a kapcsolatunk. Mostanában mindig ideges, feszült és kedvetlen vagyok és csak veszekszem vele a nők miatt.

Ő erre annyit reagál erre, hogy tudnom kellene, hogy engem szeret nem kell neki más. Ez számára, csak egy "játék", egyik nőt se veszi komolyan, de imád flörtölni...nem tehet róla. (És persze a nők is imádják őt)

Mit gontoltok erről? Miért ilyen a párom?

(Én/24 Ő/28)


2011. júl. 1. 13:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évből 1 éve nem vagy boldog? Én már otthagytam volna rég. Pazarlod az idődet. Mennyi a garancia, hogy megváltozik? Ha őszinte akarsz lenni magadhoz, te is tudod, hogy kb. 0%. Egy ilyen pasi mellett, aki nem okoz neked boldogságot, örömet, akit nem érdekel, hogy téged bánt valami, csak ez lesz a jövőben is. Borítékolhatod előre.
2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívülállóként olvasnál magatokról, egy perc alatt döntenél, a pasi nagy ívben repülne. Csak ugye az a fránya szív... Bár innen nézve az a fura, hogy lehet egy ilyen pasihoz ragaszkodni. Abban még véletlenül se reménykedj, hogy majd egyszer csak olyanná válik, amilyenné te szeretnéd. Egyre önteltebb, és bocs köcs@gebb lesz, mert eltűröd. Mellette boldog nem leszel, ez biztos.
2011. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
van olyan nő aki ezt elviseli,sőt még imponál is neki h minden nő az ő pasiját akarja,de csak ő kapja meg. te nem ilyen vagy, hagyd a fenébe
2011. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amikor én voltam ilyen helyzetben, velem próbáld flörtölni egy olyan pasi aki mellett ott volt a barátnője. (Akár utcán, akár szórakozóhelyen) Mindig szánalmasnak találtam a pasit, és egy "szánakozó pillantással" lekezeltem, a barátnőt pedig mindig sajnáltam, hogy ilyen pasival van. Mindig azt gondoltam, hogy én soha nem kerülhetek ilyen helyzetbe. Hát most jól megkaptam. Az önbizalmam, ami eddig "túltengett" bennem, gyakorlatilag eltünt!

Az eszemmel már jóideje tudom mit kellene tennem, csa a szívem reménykedik folyton. De azthiszem el kell fogadnom hogy ő ilyen, én más vagyok. Mások az értékrendjeink.

Nem passzolunk. Az, hogy miért ragaszkodok hozzá ennyire...nem tudom megmagyarázni! :(

2011. júl. 1. 14:17
 25/34 anonim ***** válasza:
53%

Hát már ne haragudj, nem értem hogy tudsz ragaszkodni egy olyan férfihez aki gyakorlatilag szarba se néz!

Mellette vagy és más nőkkel flörtölget, és nem zavartatja magát hogy mellette vagy?

Én nekem egyszer csinálta ezt a párom, olyan pofont lekevertem neki, hogy egyből észhez tért, és azóta nem is mer ilyet csinálni!

2011. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Menj, menekül, rohanj! Ezzel az emberrel soha nem leszel boldog, ő ilyen személyiség, folyton kell neki mások megerősítése arról, hogy ó jó pasi, tetszik a nőknek, kelendő.. Ezt az igényét te nem tudnád kielégíteni, mert éppen az a lényege, hogy mindenki őt istenítse! Van, aki elviseli, vele bizonyára nyerő párost alkotnak majd, de az a nő nem te vagy!

Nem képes téged tisztelni annyira, hogy ne alázzon meg! Hiányzik neked, hogy minden szembejövő alak szánakozva nézzen rád, amiért a pasid más nők után csorgatja a nyálát, te pedig elviseled, mert bizonyára nem kapnál jobbat? Tipikus példája vagytok az össze nem illő párnak, és záros határidőn belül menekülnöd kellene a kapcsolatból, ameddig egyáltalán tudsz! Mert most még lázadsz, pár hónap múlva viszont már belefáradsz, elfogadod a dolgot, sőt már természetesnek veszed, aztán az önbizalmad odáig süllyed, hogy már kitüntetésnek veszed, amiért egy ilyen szuper pasi, aki bármelyik nőt megkaphatná éppen veled főzeti meg a vacsoráját..

2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy én nem voltam "elég jó", hogy megváltozzon. És ez rossz érzés.
2011. júl. 1. 14:54
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog megváltozni, de ez nem miattad van! Egyszerűen ilyen gyökér.
2011. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nézd mi màr egy jó ideje hàzasok vagyunk, ugyanez volt a szituàció a kapcsolatunkban.Nagyon sokszor megszakitottam vele a kapcsolatot, de nem hagyta magàt leràzni, mert én is szerettem. Sõt 1 év kimaradàs is volt a kapcsolatunkban. hagytam keressen màs lànyokat, hagyjon engem békén.Tudtam róla, hogy jàrt màs lànyokkal, mert megirta, de nekem is volt kapcsolatom rövidke.

Nem tudott senkibe beleszeretni és ràadàsul rettegett, hogy engem elveszit.

Szenvedett és ùszott a flörtjeiben, de csak én voltam a fejében.

Sirt stb. visszafogadtam. Rà 1 évre összehàzasodtunk, de ugyanùgy tetszeleg a nõknek, de tudom, hogy soha nem csalt meg eddig.

Hàt igen talàlt egy nõt, aki ezt élnézi neki, helyesebben nem elnézem, mert alaposan kap a fejére. Ilyen és ilyen nem lehet mit kezdeni vele.

Talàn a sors ezért hozott össze vele, mert lehet màs nõt nem szeretett volna igy, de elnéz neki ilyesmit. Nehéz ügy.

Ha ùgy érzed, igy boldogtalan vagy, akkor ne folytasd, mert lehet késõbb rosszabb lesz.

En nem tudom magam sem, hogy boldog vagyok-e vagy nem, mert kivàló apa, csalàdjàért él, hal. Ilyenkor azt mondom, lehet ez nekem fàj néha, de vannak màs feleségek,akiket valóban megcsalnak, rosszul élnek, és még folytathatnàm.

A döntés csak is a te kezedben van, helyettem senki nem dönthetett és még nem is kérdeztem senkitõl, sõt még csak nem is beszéltem róla senkinek. Annyira biztos voltam benne, hogy engem szeret.

2011. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak itt én voltam a flörtölős. Egyszerűen figyelem, és szeretet hiányom volt. Mondta a párom, hogy ő akkor ezentúl jobban figyel rám, és én rajta töltöm ki a flört "kényszeremet". Nálunk bevált több mint 1 éve működik ez a dolog, de ez csak akkor megy ha mindketten akarják. Én vagyok a kis gyönyörűje és ez annyira jól esik, hogy eszembe se jut más pasival flörtölni. Mióta ezt megbeszéltük a párom olyan kedves velem mint még soha. Ezt szerintem valahogy így meg kéne beszélnetek. 23L
2011. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!