Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségének, hogy...

Elmondjam a feleségének, hogy prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem, aki már jó ideje házas. Nagyon jóképű, sikeres, intelligens. Van egy gyönyörű felesége, és 2 lánya is. Az én számomra és mások számára is nézve boldog harmonikus családi életet élnek. Ezért is nem értem, hogy miért jár ilyen nőkhöz, mikor ott a szép felesége. Erre úgy jöttem rá, hogy van egy barátom, aki tömbházban lakik, és mesélte, hogy a szomszédba lévő 18 éves cicababához óránként járnak fel a különböző férfiak, szal nem volt nehéz levágni, hogy mi a foglalkozása. Persze, azóta neten is meglestük az adatlapját. És mit ad a sors? Pont mikor mentem a spanomhoz, és mentem volna ki, hát kiszúrtam a testvéremet, hogy pont jött ki a csajtól. Szerencsére nem vett észre. Kicsi Pest, nemde? Nekem pedig lelkiismeret furdalásom van ez miatt. Mert nagyon jóban vagyok a felségével is, iszonyat kedves meg aranyos meg minden, igazi feleség. És hát nem tudom, hogy elmondjam-e neki? Mert ha elmondom, nagyon sok fájdalomtól kímélhetem meg, nem? Mert az ilyenre általában rájönnek a nők, megérzik! Pláne az okos nők, mert a felesége az. Nah meg persze az ilyen ki is derül így vagy úgy, vagy ő mondja majd el esetlegesen. Mit tennétek a helyemben? Meg azt sem értem, hogy miért kell ezt csinálnia?
2011. júl. 1. 16:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
78%
Jaj el ne sírjam magam, és akkor a testvére majd elsírja magát és bűnbánóan abbahagyja a prostituálthoz járkálást? Azon a felvetésen meg, hogy a felesége tanácsára jár oda, halálra röhögtem magam. Na és ha szexuális problémáik vannak, akkor sincs joga a férfinak ezt így "megoldani"
2011. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
36%
Én nem szólnék semmit. Nem tartom azt sem teljesen kizártnak, hogy az asszonyka tud erről. Sok házasságban van ilyen. Mellesleg attól, hogy a feleség egy tünemény még nem biztos, hogy minden működik is...
2011. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
94%

Úúúú... :S Hát én a feleség helyben nagyon szeretném tudni!!! Inkább fájjon az igazság, minthogy hülyére legyek véve, és prostizzon a férjem. :(

A tesóval beszélhetsz, de ő úgyis meg fogja tiltani, hogy elmondd a feleségnek!

Én tartanék attól, hogy ezek után megromlana a testvéreddel a viszonyod. Jóban vagytok?

Nem is tudom mit tennék... Én nagyon jóban vagyok a testvéreimmel, így biztos meg tudnám velük beszélni a dolgot, de beleszólni nem nagyon szólhatok a dolgaikba. Viszont a feleségnek meg úgy elmondanám... csak hát... pfúú... ez nehéz ügy! Nem lennék a helyedben!

2011. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
62%

Legalább csak egy lyukhoz jár, megrakja fizet és el van rendezve, nem valami rendes kapcsolata van szerelemmel, meg "majd elválok" meg ilyenekkel.


Amúgy az egy dolog, hogy te azt látod, hogy jé a szép kedves felesége, de az ágyban nem fekszel köztük, szóval nem valami sokat tudsz arról mi van köztük.


Egyik az, hogy semmi közöd hozzá, másik meg ha elmondod mindkettő téged fog utálni, a tesód azért, mert "mekkora görény"-nek tart majd, a nő meg azért, mert mindig a rossz hír hozóját végezték ki, ha egyáltalán elhiszi nem azzal jön, hogy biztos csak be akarsz kavarni, meg de szemét vagy. Tapasztalat.

2011. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
14%

Nem értem, miért kéne a feleséged tesvérének elmondanod hogy a testvéred örömlányhoz jár? Honnan jön a gondolat?


Én tudom a választ, arra lennék kiváncsi te tudod e magadról mi késztet arra hogy ezzel egyáltalán foglalkozz?

Picit segitek hogy meglásd ebben a sztoriban a saját hibád: "Van egy testvérem, aki már jó ideje házas. Nagyon jóképű, sikeres, intelligens. Van egy gyönyörű felesége."


Vajon miért szeretnél itt a testvéred ellen tenni? Miért kéne vele beszélned és miről? Szeretnéd elérni hogy ne menjen dugni? De miért? És ha mégis megy nnak ellenére hogy szóltál neki akkor mi lesz a büntetése, átveszed tőle a gyönyörü asszonyt?


Végülis mi foglalkoztat ebben a sztoriban annyira, hogy ide még kérdésként is kiírd?

2011. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
Akik írták, hogy a tesó nem akarná, hgoy a feleségének szólj: azért az még mindig sokkal szimpatikusabb megoldás, hogy odaállsz a tesó elé, hogy "a haverom lakásával szemben egy prosti lakik, láttalak onnan kijönni. El akarod mondani te a feleségednek vagy elmondjam én?" Gerinces, őszinte ember így viselkedik. Nyilván nem fog örülni neki a tesó, de legalább nem érzi úgy, hogy hátbaszúrtad.
2011. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
72%

16:52, te aztán ne menjél pszichológusnak...

Engem is foglalkoztatna a kérdés, mint minden normális embert. Ahogy azt sem szeretem tétlenül nézni, ha belerúgnak egy kóbor kutyába.

Bennem akkor is felmerülne a kérdés, hogy szólnom kéne, ha csak egy ismerősöm lenne és nem a sógornőm. Hányni tudnék azoktól a sunyin lapító cinkosoktól, akik miatt ilyesmit éveken, évtizedeken tud művelni az ember a másik emberrel.Bele tudom képzelni magam a másik ember helyébe és rettentő megalázó helyzet az ilyesmi egy nőnek.

Te csak hallgass gyáván ilyen helyzetben, én tudom hogy szólnék. Mindkettejüknek.

2011. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a tesóddal tisztàzd le, hogy mi zajlik vele. En el nem mondanàm a sógornõmnek, mert a végén én làttam volna rosszul valamit. Aztàn ki tudja lehet, hogy ismerik egymàst, màs célból is mehetett oda.
2011. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Uhh, hát ez hatalmas dilemma.:S

Ha nem mondod el a feleségének, a tesód valószínűleg továbbra is eljár majd k*rvázni, ami semmilyen szempontból nem lenne jó.

Elmondani viszont azért nem kéne, mert (1) nem a te dolgod, (2) lehet, hogy félreértettél valamit és (3) benne van a pakliban az is, hogy a felesége nem hinne neked.

Sőt, még az a lehetőség sem jó, amit a többiek vázoltak fel, ergo hogy beszélj a bratyóval. Ebben az esetben meg az a gáz, hogy ha netán igazad lenne és a tesód mindenképp titokban akarná tartani a dolgot, te meg kitálalnál a feleségének, egyből rájönne, hogy te nyomtad fel és jó eséllyel egy életre megromlana a viszonyotok. Sehogy sem jó ez.:/

Talán még a harmadik alternatíva lesz a legjobb - legalábbis én azt választanáma helyedben.

2011. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben mindenképpen a testvérrel beszélnék először. Ha nem tud elfogadható magyarázatot adni erre, akkor pedig inkább elmondanám, nem hagynám, hogy megalázza azt a nőt. De ez egy nehéz helyzet, lehet hogy egy időre megromolhat velük a viszonyod...én ezt tenném, de neked kell döntened.
2011. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!