Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségének, hogy...

Elmondjam a feleségének, hogy prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem, aki már jó ideje házas. Nagyon jóképű, sikeres, intelligens. Van egy gyönyörű felesége, és 2 lánya is. Az én számomra és mások számára is nézve boldog harmonikus családi életet élnek. Ezért is nem értem, hogy miért jár ilyen nőkhöz, mikor ott a szép felesége. Erre úgy jöttem rá, hogy van egy barátom, aki tömbházban lakik, és mesélte, hogy a szomszédba lévő 18 éves cicababához óránként járnak fel a különböző férfiak, szal nem volt nehéz levágni, hogy mi a foglalkozása. Persze, azóta neten is meglestük az adatlapját. És mit ad a sors? Pont mikor mentem a spanomhoz, és mentem volna ki, hát kiszúrtam a testvéremet, hogy pont jött ki a csajtól. Szerencsére nem vett észre. Kicsi Pest, nemde? Nekem pedig lelkiismeret furdalásom van ez miatt. Mert nagyon jóban vagyok a felségével is, iszonyat kedves meg aranyos meg minden, igazi feleség. És hát nem tudom, hogy elmondjam-e neki? Mert ha elmondom, nagyon sok fájdalomtól kímélhetem meg, nem? Mert az ilyenre általában rájönnek a nők, megérzik! Pláne az okos nők, mert a felesége az. Nah meg persze az ilyen ki is derül így vagy úgy, vagy ő mondja majd el esetlegesen. Mit tennétek a helyemben? Meg azt sem értem, hogy miért kell ezt csinálnia?
2011. júl. 1. 16:36
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

pasi vagyok

nem írtam, h nő vagyok

2011. júl. 1. 18:23
 32/45 anonim ***** válasza:
85%
És most mit teszel?
2011. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nem csodálkoznék ha tesóm járna ilyen nénikhez, amilyen barátnője van :).

Szerintem ne kavarj be, felejtsd el aztán kész.

Ha nem lenne a két gyerek akkor én elmondanám a tesómnak hogy láttam és ha már tudom meghívhatna engem is. De mivel ott a két gyerek szerintem ne szólj.

2011. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"Régen tanultam biológiát, de úgy rémlik, mintha az élvezet nem lenne a termékenység szerves része."

Jó, de szerinted lefeküdt volna vele többször, ha nem élvezné?

Amúgy ez engem is érdekelne, kérdező.

2011. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
70%
Ide is írt egy nő, aki azt tervezte, hogy csak addig fekszik le a férjével, amíg meg nem csinálták a gyerekeket.
2011. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

leírtam már

elfogadom a tesóm ajánlatát!

és el van felejtve ez az egész!

nem is járok rosszul!

2011. júl. 1. 18:54
 37/45 A kérdező kommentje:
ennyi
2011. júl. 1. 18:54
 38/45 anonim ***** válasza:
43%

"Ahogy elnézem, 17:39 azt sem tudja, miről szól a kérdés"


Válaszom mely része nem világos? Feltehetőleg te nem érted mit kérdez.

Elmondja e a testvére feleségének, hogy a tesója - az asszony férje - qrvákhoz jár. Ez a kérdés.


Ne, ne mondja el, semmi köze hozzá.

De értelmét vesztette az egész, mert full kamu a kérdés, ez kiderül a kérdező utolsó hozzászólásaiból.

2011. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
76%
te is kedves kérdező egy haszonleső tróger vagy
2011. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kamu az egész.
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!