Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségének, hogy...

Elmondjam a feleségének, hogy prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem, aki már jó ideje házas. Nagyon jóképű, sikeres, intelligens. Van egy gyönyörű felesége, és 2 lánya is. Az én számomra és mások számára is nézve boldog harmonikus családi életet élnek. Ezért is nem értem, hogy miért jár ilyen nőkhöz, mikor ott a szép felesége. Erre úgy jöttem rá, hogy van egy barátom, aki tömbházban lakik, és mesélte, hogy a szomszédba lévő 18 éves cicababához óránként járnak fel a különböző férfiak, szal nem volt nehéz levágni, hogy mi a foglalkozása. Persze, azóta neten is meglestük az adatlapját. És mit ad a sors? Pont mikor mentem a spanomhoz, és mentem volna ki, hát kiszúrtam a testvéremet, hogy pont jött ki a csajtól. Szerencsére nem vett észre. Kicsi Pest, nemde? Nekem pedig lelkiismeret furdalásom van ez miatt. Mert nagyon jóban vagyok a felségével is, iszonyat kedves meg aranyos meg minden, igazi feleség. És hát nem tudom, hogy elmondjam-e neki? Mert ha elmondom, nagyon sok fájdalomtól kímélhetem meg, nem? Mert az ilyenre általában rájönnek a nők, megérzik! Pláne az okos nők, mert a felesége az. Nah meg persze az ilyen ki is derül így vagy úgy, vagy ő mondja majd el esetlegesen. Mit tennétek a helyemben? Meg azt sem értem, hogy miért kell ezt csinálnia?
2011. júl. 1. 16:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
13%

"Te csak hallgass gyáván ilyen helyzetben"


Miről beszélsz te szerencsétlen? Fejedet levágnám ha te a tesvéremként átcaplatnál a feleségemhez és ilyenekkel ostromolnád az agyát. Pont semmi közöd a dologhoz, mi vagy te valami lovag aki a feleségem megmentésére tette fel az életét? Mi közöd ehhez, miért foglalkoztat téged az én feleségem?

Miért nem a testvéred megmentésére tetted fel az életed? Az egészségesebb döntésnek tünne.


Semmi másról nem szól ez csak rólad - illetve a kérdezöről - azon belül is arról hogy ő most jön és megmenti az én feleségem tőlem mint egy lovag.

Ebben a sztoriban én vagyok a sárkány, te a királyfi a feleségem pedig a királylány?


Törödj a saját feleségeddel, mentsd meg azt. Ja hogy nincs (vajon miért?) ?? Akkor szerezz egyett, de ne tőlem.

2011. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elnézem, 17:39 azt sem tudja, miről szól a kérdés.
2011. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
38%
Attól, hogy szép a feleség, még lehet frigid.
2011. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
De hogy lenne már frigid, ha van két közös gyerekük?
2011. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
38%
Régen tanultam biológiát, de úgy rémlik, mintha az élvezet nem lenne a termékenység szerves része.
2011. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a tesómmal. Átjött hozzám személyesen, Csodálkoztam is, hogy mit akar tőlem. Ahol a barátom lakik meg kérdezte, hogy mit szoktam ara, csinálni, ugyanis látott a háztömbből kijönni, de nem a barátomtól. Én meg tökre ideges lettem és zavarba jöttem, el kezdtem remegni, és elpirultam. Nem azt mondtam, hogy a barátomnál voltam, mivel tényleg ott lakik. Ugyanis ugye a csaj mellett laki, csakhogy ha azt mondom, hogy a spanomnál voltam, akkor az gáz. Én meg nem azt mondtam, végül össze visszabeszéltem-dadogva, és levágta ebből, hogy tudok róla.

Mondta, hogy ne mondjam el ezt senkinek, ez magánügy. Ez az ő dolga, ne foglakozzak vele. És soha ne hozzám fel ezt a témát előtte és másoknál se.

Mondtam neki, hogy rendben van.

Erre ő eltalálta, hogy mivel tartom a számat ajándéka kifizet több ilyen csajt nekem, amilyeneket csak választok, a legszebbeket.

Mondta, neki, hogy nem kell, én akkor se avatkozok bele ebbe és másba sem!

Erre, ő: Ha nem fogadom ezt el, akkor nagyon megfogom bánni…

(Gondolom pont ezt azért akarja, hogy tutira ne beszéljek, meg hát pszichológiailag hat rám a helyzet…) Rafinált a tesóm nagyon.


Hát ez elég kínos volt nekem. Rohadt egy helyez. De ez van. Többet remélem nem keveredek bele ilyesmibe.

2011. júl. 1. 18:14
 27/45 A kérdező kommentje:
Most megteszem, amit akar, végül is nem járok rosszul. Mondjuk még nem voltam ilyen lányokkal. Bevallom, őszintén kicsit izgulok.
2011. júl. 1. 18:17
 28/45 anonim ***** válasza:
96%
Én emlékeztetném, melyikünk van inkább abban a helyzetben, hogy fenyegetőzzön...
2011. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
15%
Kérdezõ te most férfi vagy, vagy nõ?
2011. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
23%

Akkor a 17:39-es neked irt, és lehet, hogy a tesód? Na meg van màr itt kavarva minden.

En is azt mondom ne avatkozzàl bele a màs ügyébe.

2011. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!