Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keveset keresek, gyereket...

Keveset keresek, gyereket akarunk, gyes után is keveset keresek. Most ne szüljek soha az egész életemben?

Figyelt kérdés

a párom jól áll - semmiben nem segít - nem is érdekel.

viszont lassan 35 éves vagyok.

a párom elvárja, hogy jól keressek - 3 éve nem találok másik melot - min.béren vagyok

a fenti felállással, soha az életemben nem lehet gyerekem?

mi a megoldás???


2011. júl. 2. 14:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom az eddig leírtakból, hogy a párod felfogásával komoly gond van. Ő nem a párod, hanem az üzlettársad...

És a gyereknek mit mond majd, ha nem lesz pénz pelusra? Ne kakálj annyit?!

Ha mégis vállalsz gyerek, készülj fel arra úgy, hogy egyedül kell eltartanod, mert ez sehova nem vezet, ha valakivel így bánnak.

2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Én most hagynám ott. Mi az, hogy nem segít neked? Ez nem kapcsolat, ha gyereked lesz, alig kapsz majd pénzt, abból nem fogsz megélni.
2011. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért van melletted ez a pasi, de hogy nem szeret téged, az biztos. Kölcsönös szeretetnél fel sem merül a ki tart el kit, lényeg, hogy összességében legyen elég pénz a közös életre. Szerintem az anyagiak csak egy kifogás a párod részéről, azért nem akar gyereket, mert az véglegesen összekötne titeket. Házasok vagytok egyáltalán, vagy csak amolyan "ló nincs szamár is jó" alapon él veled?
2011. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak én tuti nem szülnék. Miért nem keresel inkább egy normális párt?
2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
és ha a baba lesz, ne adj isten beteg lesz akkor ott hagy titeket.fúúúúúúúj úgy utálom az ilyen pasikat.szerintem egy ekkora csótánynál 100 szor jobbat érdemelnél.
2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiben nem segít akkor el lehet gondolkozni,hogy valóban szeret-e és fontos vagy-e neki.Olyan mintha a pénz határozná meg nála az emberi értékeket.Ha úgy érzed kezdesz kifutni az időből akkor ne védekezzél de ha lehetőséged van akkor próbálj meg emberi értékekben gazdagabb pasit keresni.
2011. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
5%
Lehet hogy le leszek pontozva, de elmondom a véleményem. Mi is szeretjük egymást a felségemmel, de nálunk is úgy működik hogy semmi sem közös,minden dolog vagy az enyém vagy az ővé! Én sem lennék hajlandó eltartani őt! A mi véleményünk szerint csak így vagyunk egyenrangú felek!
2011. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%
Aztán majd ha a feleséged szülni fog, akkor éhezzen???
2011. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom 133-at keres én meg méltányossági gyesen vagyok az autista gyerekemmel amit 10 éves korába felvált az ápolási és nem érezteti velem a párom.
2011. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

15:02-es

igen én is próbálom felvenni, magamnak ezt a véleményt

dehát akkor is keveset fogok keresni


amúgy a párom nagyon ragaszkodó, köt magához, szinte a házasságot is ő erőltette, soha nem hagyott lelépni, amikor akartam.

a gyerekre meg költene; rám nem.

2011. júl. 2. 15:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!