Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartsam a szavam, vagy felesle...

Tartsam a szavam, vagy felesleges pénzkidobás? Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Apósomról tudni kell, hogy beteges gyűjtögető (már tényleg a beteg kategória). Tele van anyósomék kertje minden sz@rral, a lyukas abroncstól kezdve a szétesett wartburgon át az ndk-s centrifugáig, van ott minden. Ehhez képest egy szeméttelep gyönyörű hely :)

Anyós már évek óta könyörög apósnak hogy tegyenek rendet, de semmi.

Pár napja felajánlottam neki telefonon, hogy hívatok roncsszállítót, konténert, viszünk pár havert, és teljesen rendbetesszük a kertet, amolyan szép kertecskét csinálunk belőle.

Telefonon nem tudta, hogy köszönje meg, de mikor személyesen beszéltem vele, vágta az arcokat. Jól tudok olvasni az emberek arcáról, ez nála a következő szituációt jelenti: mi pakolunk a konténerbe, apósom meg üvöltve rohangál fel-le, és visz mindent vissza a helyére.

Anyósom dolga lenne hogy ezt megakadályozza, de nem fogja, tudom előre (pedig após háta mögött persze mindig megy a szöveg hogy minden anyós nevén van, ő a főnök).

A párommal éppen a saját házunkat alakítjuk, így egyébként is nagy kiesés lenne ez nekünk... de ha már megcsinálnám, akkor megcsinálnám. Miért fizessek azért, hogy 3 szemétdomb helyett csak 2 legyen az udvaron?


Szerintetek lépjek vissza?


2011. júl. 4. 08:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, majd valahogy megpróbáljuk tisztázni a dolgokat, de azt a páromra hagyom, mert úgy érzem mintha nekem nem akarná bevallani hogy nem mer beleszólni a dolgokba :)
2011. júl. 4. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!