Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondhatom el senkinek,...

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés
Párommal építkezésbe kezdtünk,új városban,kicsi gyerekkel.Elfogy a pénzünk és nem leszünk kész még annyira sem,hogy beköltözzünk 1 szobába.Munkahelyem nincs,ha kész a műhely,férjemnek nem lesz pénz,hogy elkezdje a melót.Mit csináljunk?Pénzt senkitől nem kérhetünk,hitel van a házunkon.
2011. júl. 4. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"nem látom jelenleg a kiutat,csak sírok sokat és kiidegelem magam,hogy hogyan lesz.ha a szülőkhöz költözünk,azt nem fogjuk túlélni veszekedés nélkül."


Ne sírj probálj pozítivan álni a dolgokhoz, na meg átmenetileg jó a szüleiddel is lakni.. Ha nincs más :-) 13

2011. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Egyébként a szülőkkel is jobb tisztázni a dolgokat. Jobba ha ők is tudják, még ha hallgatjátok s majd.
2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért a férjednek sincs nagy érzéke a pénzhez. Így elszámolni magát! Mi is elszámoltuk, de kb. egymillióval, nem annyival,hogy kb. félig legyen kész a ház!

Szerintem is,ha tudtok költözzetek haza átmenetileg valamelyik szülőhöz, addig is spóroltok az albérleten. A férjed nem tud egy műhelyet bérelni? Sokan csinálják!

2011. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

azért költöztünk ide és vágtunk bele,mert évekig bérelte a műhelyt és így könnyebb lenne.

próbálok pozitív lenni,nem akarom bevonzani a rosszat,de nem bírok.

2011. júl. 4. 14:47
 15/17 anonim ***** válasza:

uhh.. tisztéra, mint párom...


Néztünk egy félkész házat ilyet szól vegyük meg 4-5 milla lehet.. kiröhögtem... mondom jó lesz az 10 nek is... fogadtunk, telefonáltam az eladónak 12 millióra tartotta de ha 1 hónapon belül lefoglalózzuk odaadja 9,5 ért! Ennyit a férfiak pénz érzékéről...


Tanácsot nem tudok adni, a kényszer nagy úr... Költözzetek a szülőkhöz és tudtok valamennyit spórolni mégsem egy albérlet ahol a rezsit is csak ti fizetitek... Veszekedni nem éri meg mert a pénz kikezdi a kapcsolatot és 2 év múlva esetleg már váltok is...

2011. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tudtok egyetlen szobát sem megcsinálni? Ami pénzt az elbérletre fordítotok, abból sem lenne meg?
2011. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben fognám magam, beismerném, hogy kudarcot vallottunk, nem csak a családnak, elsősorban magamnak is. Majd eladnám a félkész házat, mert az a telekkel, meg az alapokkal érhet pár millát. Ebből vennék/bérelnék egy másfél szobás panelt (egy gyerekkel simán elég), és bérelnék egy műhelyt a maradékból, hogy tudjon a férjem dolgozni.


Ezen nincs mit szépíteni, meg kerülgetni, attól, ha felírod ide még tízszer ezt a kérdést, nem fog megoldódni, pláne, ha nem vársz pénzbeli segítséget (és ez így a jó.). Ti is tudjátok, mit kell tennetek: tovább nyújtóztatok, mint a takarótok, húzzátok vissza a lábatokat.

2011. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!