Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva ezekre a lányokra?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van, hogy a mai fiatalok miért ilyen könnyelműek.Ti nem tettetek soha ilyet.Nekem is volt fiatalon pár egy éjszakásom, most mégis boldog párkapcsolatban élek egy tündéri babával.Volt megtörtént, őszintén van amit nem bántam meg.
2011. júl. 5. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

"...13-16 évesek csinálják, és dicsekednek vele, mintha ezért fel kellene rájuk nézni. De ha balul üt ki a dolog, akkor nyüszítenek,mint egy gyerek...."


Hát hogy nyüszítsen az a szerencsétlen ? Hiszen gyerek ...

2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan tudjátok, hogy milyen a szexuális életük?A kinézetük valószínűleg azért ilyen, mert játsszák a kis felnőttet.
2011. júl. 5. 15:50
 13/20 anonim válasza:

ismerek én 12-13 éves lányt, akinek nem 1 barátja volt (valószínüleg fel is csinálták), viszik minden hülyeségbe.

de nagyon tudja mutogatni a köldök-piercingjét...

a kérdezőtől kérdezem: szerinted ez jó???

2011. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem volt egyéjszakásom soha 24 évesen, és nem is lesz, mert nem tartom sem elvekben helyesnek, sem máshogy. És én erre igenis büszke vagyok, mert elmondhatom magamról, engem csak a párom kaphat meg, aki szerelemmel szeret és senki más, ez szerintem ad egy pluszt a kapcsolatba, egy plusz bensőséget és intimitást. Olcsó árú csak még jobban leértékelődik....
2011. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert 20 évesen volt egy éjszakás kapcsolatom, nem hinném, hogy olcsó lennék.A párommal lévő kapcsolatomat ez nem befolyásolja,nálunk is megvan az intimitás és a bensőség.
2011. júl. 5. 17:03
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem volt egy éjszakásom és nem is lesz, mert többre tartom magam, mint egy kefélhető rongy.


A mai fiatalok többsége meg ezt általános dologként kezelik, na ez a baj.

Sok szülő hibáztatható, hogy milyen a gyereke, de a többség magától kanászodik el.


És megérdemlik a jelzőket/kiakadásokat, tök mindegy, hogy lány vagy fiú, hány éves, ez nem normális dolog.

2011. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
"Kefélhető rongy" Te nagyon frusztrált lehetsz.
2011. júl. 5. 21:36
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik csatornán, a Lifenetworkon megy egy érdekes műsor hétvégente. Bár brit fiatalokról szól, sztem ugyanúgy érvényesek a többi ország fiataljaira. Érdemes megnézni, ahogy a 13-14 éves lányok beszélnek a szexről, és kifejti: "Az csak szex, nem is olyan nagy dolog!" meg h "13 éves vagy, amikor már a ruha is lekerül...". :/
2011. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
A kefélhető rongy tetszett! :)) És egyet is értek vele! :)
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ők egyéjszakáznak, te babákkal dugsz. Melyik a jobb? :D
2022. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!