Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónap múlva megyek vissza a...

2 hónap múlva megyek vissza a régi munkahelyemre GYEDről és a megváltozott testem miatt semmi önbizalmam. Van valami önbizalomnövelö tipp?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy halk és kedvetlen, mert gondolom a pici miatt nem sokat jártál az utóbbi időben társaságba, kicsit félsz amiatt, hogy hirtelen sok ember közé kerülsz (bár nem tudom, a munkahelyeden hányan vagytok). Majd beleszoksz ismét a társaságba, és újra cserfes leányzó leszel, csak persze az anyaság ad hozzád egy plusz felnőttséget, hogy úgy mondjam. :)

Ha eleve társaságpárti voltál, akkor nem lesz itt gond, csak most még félsz tőle, ez természetes.

2011. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy felszedtél pár kilót, ezt a kollegák is meg fogják érteni,azon némi tornával tudsz változtatni.De a gond nem itt van! -miért lettél egy halkszavú, kedvetlen nő?-ki kéne hogy csattanj a boldogságtól, nem?
2011. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Igen nagyon társaság párti voltam és rettentöen félek a visszameneteltől.Hogy mért lettem halkszavú?Lehet h a testem miatt, lehet amiatt mert jóformán 3 éve nem voltam emberek közt, vagy attól h belesüllyedtem az önsajnálatomba amiböl most igyekszem ki mászni, lehet a környezetem miatt mert szinte mindenkitöl megkaptam h mekkora lettem:( őőőő 1 gyárban dolgozom tehát minimum 100 ember körbe vesz 1 nap majd ami nagyon fura lesz mert eléggé félek ha ennyi ember vesz körbe
2011. júl. 5. 23:56
 14/18 napietus ***** válasza:
2 hónap alatt sokat le tudsz adni, ami meg marad, az a munkától lemegy majd. mozogj sokat, egyél keveset, ezen kívül bár csodák nincsenek de nekem a Zeatax bejött.
2011. júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 napietus ***** válasza:
egyébként nyilván azért is maradt rajtad ennyi plusz, mert a szülés előtt fizikai munkát végeztél, és most, hogy otthon vagy és nem végzel ilyen munkát ugyanaz a kalóriaadag nem megy le. ez vissza fog állni, ha majd dolgozol, tehát tartani fogod tudni a súlyod, ha visszafogysz.
2011. júl. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

"Hú de fiatalon szültél...:)"


Egyáltalán nem olyan húúú de fiatalon.Pont jókor.Mikor kéne, 40 évesen?


Semmi gond nincsen ezzel, minden csoda 3 napig tart.A kilók lefognak menni, a cserfességed vissza fog jönni, meglátod.Sok sikert!

2011. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőbe járok.Annyi különbséggel,hogy az emberek,a barátok és a régi munkatársaim nem cikiznek a súlyfelesleg miatt.Akik ismernek azok úgyis tudják milyen a személyiséged és azt is tudják,hogy szültél.Miért cikiznének?Soha nem lesz önbizalmad,ha saját magad se fogadod el.Én is azt csinálom,hogy mindig szép frizura,smink,csinosan felöltözni,mindig-mindenkivel kedvesnek lenni,mosolyogni.Ezzel eléred,hogy nem arra figyelnek,hogy hány kiló vagy.Ha szerettek a munkahelyeden akkor most sem lesz máshogy.Arra gondolj,hogy a teljesítményed alapján és nem a kinézeted alapján ítélnek meg.És egy kis társasági élet jót tesz,a munka és a stressz+gyermek meg úgyis lefogyaszt. Az,hogy cserfes voltál most meg visszahúzódó, szerintem nem is baj,mert egy fiatal lányból érett kisgyerekes anyuka lettél aki megkomolyodhatott.
2011. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyosak vagytok:) Sokkal jobb kedvem lett:)
2011. júl. 13. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!