Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar senki sem egy...

Miért nem akar senki sem egy normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pedig már millió egy nővel próbáloztam. De az egyik skizofréniában "szenved", a másik leszbikus, a harmadik nem tudja mit akar, a negyedik full milliomos fasz(i)ra vágyik, stb... Én nem értem ezt.. Pedig normális, teljesen tiszta lappal szeretném már végre "gondját viselni" az én "kis" családomnak, szeretném, hogy legyen végre ki(k)ért élnem, kűzdenem nap mint nap. Ugyanis világ életemben dolgos ember voltam, soha nem volt olyan hogy ne legyen munkám. Nem is panaszkodnék így "legényemberként" ha nem vágynék már szívem mélyéről egy gyönyörű kislányra (na jo persze lehet fiú is). De egyszerűen nem találok egy olyan nőt, aki ne lenne túl az X-edik váláson, ne lenne összezavarodva érzelmileg, vagy ne lakna a "világ" túlsó végén, stb.

Már nem tudom mit gondoljak, de ez nekem így nem élet. Szeretném ha valaki végre fölnézne rám, és úgy szólítana hogy "apa". Enélkül nem tudom hogy már mit tegyek... Sokszor eszembe jut hogy enélkül nincs értelme semminek az életben, mert nagyon családcentrikus beállítottságú vagyok, nekem ez jelenti az életet. De enélkül még az is jobb ha megsemmisítem önmagam, minthogy egy nyomorult, magányos vénemberként vergődjem végig az életem. 34F


2011. júl. 10. 04:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Én értem, hogy mire gondolsz, de ez a "tiszta lap" a felnőtteknél általában nincs már meg.34 éves vagy, gondolom korodbeli vagy kicsit fiatalabb hölgyre gondolsz. Ennyi idős korra - felnőttként - már mindenkinek van egy előélete, mindenkinek van egy csomagja, amit visz magával.

A TÖKÉLETES partner egyszerűen nem létezik, legfeljebb az, akit te tökéletesnek érzel, ha beleszeretsz, de azért hibái mindenkinek vannak.

Az a baj, hogy te szerintem túlságosan is pontos elképzelésekkel rendelkezel arról, hogy kit/mit szeretnél, és ezt az illúziót kergeted. Nekem is megvoltak a nagy elképzeléseim arról, hogy milyen lesz a férjem, és hát mit ne mondjak, egyáltalán nem olyan lett :))) De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem mindennél jobban :) Teszem hozzá, ő sem ilyen feleséget képzelt maga mellé egész életében, de egy "véletlen" folytán találkoztunk (bár nem hiszek a véletlenben), megismertük egymást, és rájöttünk, hogy mi egy pár vagyunk, összeillünk, pedig merőben más társat képzeltünk korábban magunk mellé :)

2011. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon-nagyon sok szomorú, szorgalmas, szép, értelmes,kedves, csendes családravágyó ismerősöm van, 25 körüliek, hozzádvalók.

Soha nem mondanák ki: szeretnének családot, gyermeket.

Mert a férfiak többsége elmenekül. Inkább magukra maradnak, szomorúan. Tessék őket megkeresni! Ma a kiélés, az élvezetek hajkurászása a trendi. Meg a "karrier". Na és? Kiégnek, későn jönnek rá, valódi természetükkel ellenkeztek a divatnak való behódolás miatt. Nem akarnak felelősségteljesen,felnőtt emberhez méltó párkacsolatban élni.

Neked jó az életszemléleted, ez a boldogság alapja.


„Boldog az a nép, melynek fiai, szerelmükben gyermekei anyját keresik”- mondja Franz Werfel / Verdi

2011. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*gyermekeik
2011. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

"az egyik skizofréniában "szenved", a másik leszbikus, a harmadik nem tudja mit akar, a negyedik full milliomos fasz(i)ra vágyik, stb."


Nézzük a tényeket.


- skizofrén a nők 1%-a

- leszbikus a nők 2%-a

- milliomosról ábrándozik a nők 100%-a, de aztán felnőnek, felfogják, hogy sok a nő és kevés a milliomos, és ez lecsökken néhány %-ra

- "nem tudja, hogy mit akar", ez nőnyelven annyit jelent, hogy az illető nőt te nem érdekled. Egyébként a nők tudják, mit akarnak. Szóval ez általában 0%.


"De egyszerűen nem találok egy olyan nőt, aki ne lenne túl az X-edik váláson"


34 éves vagy, a neked való korosztály a 24-29 éves, nem hihető, hogy ők már válásokon vannak túl. Ne a 40 éves nőkkel próbálkozz.


Lehetséges problémák:


- annyira a munkára vagy rászűkülve, és annyira csak a család jelenti számodra az élet értelmét, hogy elhanyagoltad magad, nincs életed - unalmasnak tűnsz, ami a nőket bizony nem vonzza.

- igazából neked csak gyerek kell, a nő ehhez csak eszköz. A nő ezt megérzi, és továbbáll.


Megoldás lenne: szemléletet választani, kicsit oldani a beszűkültségedet, felfedezni az élet örömeit, kipróbálni dolgokat, élvezni az életet. 34 éves egyedülálló, rendezett életű férfiként, akinek nyilván már pénze is van, nagyon jó lehetőségeid vannak. És minden kaland, minden szórakozás egyben ismerkedési lehetőség is. Vagy keress olyan lányt, akinek az egyetlen vágya, hogy anya és feleség lehessen, és megbízható. Ilyeneket szélsőségesen konzervatív miliőkben, pl. vallási közösségekben lehet találni.


Nem késtél el, a mai férfiak (a 20. század elejiekhez hasonlóan) 35 éves kor körül szoktak megnősülni. Nem vagy késésben, de most már rendesen ki kell használnod az idődet. Ne keress kifogásokat.

2011. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtató amiket írtatok. Sajnos eddig azonban tényleg ilyen lányokat vonzottam be, mint amilyeneket írtam. És ezért estem kicsit kétségbe, hisz logikus, hogy akik értelmesek, többé-kevésbé kiegyensúlyozottak érzelmileg, azok valószínűleg már régen "elkeltek". Bár az is igaz, hogy nekem egyetlen feladatom az, hogy önmagam többé-jobbá tegyem napról-napra, és ezáltal az élet majd -remélhetőleg- jól értékeli az eredményt.
2011. júl. 10. 13:04
 16/18 anonim ***** válasza:

"hisz logikus, hogy akik értelmesek, többé-kevésbé kiegyensúlyozottak érzelmileg". Logikusnak kellene lenni, de nem eppen igaz mindegyikre. Nagyon sok ertelmes, tanult ember el van "veszve", maganyos es depresszioval vivodik.

"azok valószínűleg már régen "elkeltek". Nem feltetlenul. Sok van aki keresi meg mindig a parjat, munkajan belul ismerkedik. Kulso tarasasagban ok is nehezen talaljak meg az "igazit".

2011. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát tudod egyik ember sem szeret úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy a másiknak azért kell pár mert gyereket akar.

Másrészt meg arról egyik nő sem tehet ha nem tetszel nekik. Attól ők még nem rosszak.

2011. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van igazság abban, hogy nem logikus a világ, nem logikus az, hogy már a jó nők, a normálisak már elkeltek.


Szerintem a nőknek fontos a belső érték, s sok férfinak nem a belső a fontos, hanem a külső.

2011. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!