Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
 91/145 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom :(
2011. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/145 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne a feltételezett úticél és a lakhely között illetékes kórházakat felhívni, hogy vittek-e be hozzájuk név vagy személyleírás alapján ilyen embert. Már csak azért is, hogy megnyugodj, ha nem találják a saját betegeik között. A buszpályaudvaron is körbekérdeznék, hogy látták-e, főleg a forgalmi irányítót vagy a sofőröket.

Ha baj történt vele, akkor pedig mindenképpen valamelyik közeli kórházban kell lennie, maximum a személyazonosságát nem tudták még kideríteni.

2011. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/145 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegénykém annyira szorítottam pedig, hogy meglegyen. A munkahelyre szerintem is érdemes bemenni, továbbra is szorítok neked, nektek! És igaz, ha baj lenne biztosan tudnál róla. Az is lehet hogy rossz buszra szállt, eltévedt nem tud telefonálni és nincs nála pénz, úgyhogy most próbál hazajutni.
2011. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/145 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs a lakhely és feltételezett hely között valami tó, vagy ahol fürödni lehet. Esetleg ott is érdemes körülnézni.
2011. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/145 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ez van!

De kérdező!Tuti nincs még is csak egy másik nő a dologban???

Biztos hogy minden rendben van köztetek??

Most kellene be menned a munkahelyére vagy felhívni a közvetlen kollégákat!!!Mert ha meg jelent a munkahelyén akkor viszont köztetek nem stimmel valami szerintem!!

Bocsi hogy ezt írom,de én azt sem tartom kizártnak hogy egy másik nő lenne a dologba.....

2011. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/145 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az jutott eszembe,de csak feltevés, hogy tuti nem ért oda ahhoz a munkatársához akihez ment? Persze ezt nem tudhatod most így,de az ember már mindenre gondol,mi van ha szándékosan akart eltűnni kicsit a világ szeme elől,és esetleg a munkatársak közül valaki falaz neki?

Ne haragudj,nem akartalak még nagyobb bizonytalanságba kergetni,de lehet ez is egy lehetséges kiindulópont..

és szorítok nagyon!!

2011. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/145 anonim ***** válasza:
77%
A telefonja alapján nem lehet bemérni,hogy hol volt abban az időpontban amikor még utoljára hívtad? Csak mert nekem volt egy ismerősöm,akit bele akartak keverni valami ügybe,de a rendőrök le tudták nyomozni,hogy abban az időpontban a telefonja alapján nem volt a helyszínen!
2011. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/145 anonim ***** válasza:
100%

Amiket szerintem tehetsz:


Esetleg autóval végigmenni párszor a távon a két helység között (hátha a buszon rosszul lett és leszállt, stb), és körülnézni az út mellett.

Vagy a pályaudvaron érdeklődni, hogy a szóba jöhető buszokat ki vezette, képet mutatni neki(k), látták-e. Közösségi oldalra kiírni, utazott-e valaki az adott busszal, jelentkezzen, fényképet kitenni.

Másik szóba jöhető lehetőség, hogy a munkahelyéről a buszhoz menet történt valami. Nem tudom, milyen a környék, de délután világosban 2-3 körül valakit megtámadni, stb, elég valószínűtlen, de az úton, amit végigjárhatott, képeket kitenni.

Baráthoz átmenni kocsival és személyesen érdeklődni (ha már úgyis levezeted a távot). Vagy busszal menni, és ott képet mutatni a járművön, utazott-e az adott napon, hátha valaki látta.

Ha bízol benne, az is ki van zárva szerintem, hogy megcsal. Szó nélkül nem csinálna ilyet, hogy halálra aggódd magad, legalább valami kifogással élne.

Nem voltak egészségügyi problémái? Pl magas vérnyomás, ebben a nagy melegben okozhat galibát. Mondom, lehet, hogy leszállt a buszról menet közben, mert rosszul lett, járd végig az útját, akár ismerőssel! Munkában nem volt ma? Jelentkezett a főnökénél? Szorítok én is, hogy meglegyen, és kívánok sok erőt neked.

2011. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/145 anonim ***** válasza:
100%
húú szegénykém, teljesen megértelek. én már akkor kiakadtam, ha nem ért haza két óra múlva. próbálj nem rosszra gondolni, csak nem történt semmi baj. ha baj lenne, már szóltak volna, rendőrség, kórház valaki biztosan értesít. nem kívánom, de talán mégis van valakije. tudom, ez sem jó, de a két rossz közül a jobbik, én ebben reménykedtem, reménykednék... bár tudom ez sem vigasz. drukkolok, bár nem tudom elképzelni, hogy mi lehet az oka. végig olvastam az összes kommentet, nem lettem én sem okosabb. több tanácsot én sem tudok adni. várom a fejleményeket, bízzunk benne, hogy előkerül. rádió jó ötlet, én még újságban próbálkoznék. Szorítok:)
2011. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/145 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nincs hír?remélem előkerül!!szurkolok neked!
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!