Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 A kérdező kommentje:

Azóta hazaköltöztem a szüleimhez, így már 300 km választ el minket. Múlt héten szerdán jöttem haza. Aztán másnap megtudtam, hogy a csaj oda is költözött a kedves volt páromhoz, amint én elcuccoltam. Gerinctelen féreg mind a kettő. Még aznap volt egy iszonyatos dührohamom, felhívtam és olyanokat mondtam neki és olyan hangnemben, mint még soha. Megdöbbenve hallgatott végig. Többé nem akarok vele beszélni, de az a telefon még kellett. Sírdogálva váltunk el, nagyon fájt, de amikor megtudtam, hogy alig hűlt ki a helyem, az új nő már ott van, olyan düh, harag és gyűlölet uralkodott el rajtam, hogy még magam is meglepődtem. Nem fogja elfelejteni, amit a fejéhez vágtam, az biztos. Csak azt kívánom, hogy úgy érjen véget a kapcsolatuk, amilyen szemét módon kezdődött. Egy utolsó senkiházi féreg. Nem így ismertem meg. Azt hittem, nem tud nekem meglepetést okozni. Tévedtem.

De reménykedek, hogy vannak még normális férfiak a földön, és egyszer én is megtalálom a társamat, aki megbecsül és nem ver át. Ez még most elérhetetlennek tűnik, de remélem, így lesz.

Még mindig fáj, de már sokkal elviselhetőbb. Az iránta érzett szerelmet lassan kezdi átvenni a harag és a gyűlölet. Még sokszor sírok, de már könnyebb erőt venni magamon. Borult az egész életem, de muszáj újra felépítenem és új célokat találnom. Nem lesz könnyű, tudom, de a családom mellettem áll, rájuk számíthatok.

Azóta felhívott néhány családtagja. A tesója már többször is. Hatalmasat csalódtak benne. De megérdemli, hogy a saját családja is egy utolsó tetűnek gondolja. Még le se köpném az utcán, annyit sem érdemel.

2011. júl. 18. 08:47
 142/145 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rettenetes ez az egész. És jól tetted a telefont, mert ha nem adod ki valamilyen módon a dühöd, ha nem adod tudtára hogy mit gondolsz akkor csak emészt a dolog. Nagyon sajnálom, hogy ilyen gerinctelen volt veled. Képes volt a szemedbe hazudni. Az ilyen nem férfi, hanem egy féreg.
2011. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 anonim ***** válasza:
71%
hogy vagy?
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/145 anonim válasza:
100%
Pont 5 éve történt, Kérdező! Érdekel, hogy azóta hogy megy az életed!
2016. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, így 9 év elteltével.
2020. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!