Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/145 A kérdező kommentje:
A rádió jó ötlet, köszi, mindenképpen megpróbálom ezt is.
2011. júl. 10. 21:17
 82/145 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szurkolok Neked és a Családnak, meg persze a Párodnak is, hogy hamarosan megkerüljön! Tudom, hogy könnyen mondom, de próbálj egy kicsit megnyugodni, mert attól, hogy idegeskedsz, nem lesz jobb a helyzet, sőt... Ha tudsz, aludj egy nagyot, a rendőrség, a család és a barátok biztosan értesíteni fognak, ha találtak valami hasznos információt. Jó ötletnek tartom én is a rádióba való betelefonálást, a közösségi oldalakon való megosztást, illetve ha neadjisten még napok múlva sem kerülne elő (DE BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY ELŐKERÜL), akkor hirdetőtáblákra, villanyoszlopokra, boltok bejárataira is ragaszthatnál ki fényképet telefonszámmal együtt!


Imádkozom Értetek, kitartást, MINDEN RENDBEN LESZ! :-)

2011. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/145 anonim ***** válasza:
100%
Bumerangban biztosan foglakoznanak vele, nagyon rendesek ilyen teren.^^ Kitartas!
2011. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/145 anonim ***** válasza:
100%

21:32-es válaszoló vagyok


Én a Juventus rádiót ajánlanám, nagyon kedvesek, segítőkészek a rádiósok! :-)

2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/145 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás
2011. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/145 anonim válasza:
100%
Én is szorítok nagyon, hogy minden rendben legyen!
2011. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/145 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok Nektek én is nagyon!! Kitartás!!
2011. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/145 A kérdező kommentje:

Újabb nap, és még mindig semmi hír.

Istenem, én ebbe belepusztulok.

2011. júl. 11. 07:00
 89/145 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, kitartás! Nem lesz semmi baj.
2011. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/145 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd össze magad, menj be a munkahelyére személyesen akkorra, amikor a férjednek a munkaideje kezdődik. Egyrészt látod, hogy megjelent-e a munkahelyén, ill. személyesen rá tudsz kérdezni a főnökénél, hogy kért-e szabadságot, vagy valami hasonló módon jelezte-e, hogy nem fog bemenni dolgozni. (A személyes beszélgetés többet elmond neked, /arcmimika, egyéb reagálások/, mint telefonon történő beszélgetés során)
2011. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!