Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/145 A kérdező kommentje:

Még mindig semmi. :(

Voltam ismét a rendőrségen, nemrég értem haza. Felvették a jegyzőkönyvet, kértek fényképeket, személyleírást. Sajnos semmi biztatót nem mondtak, egyelőre nem tudnak tenni semmit. Azt mondták, ha néhány nap vagy 1-2 hét múlva sem kerül elő, akkor komolyabban veszik majd az ügyet, de egyelőre annyit tehetnek, hogy véletlenszerűen igazoltatják az embereket, és hátha meglesz. Már rengeteg munkatársát felhívtam, sikerült elérnem a főnökét is, kórházakat, mentőszolgálatot, barátokat, családot, és már sem a rendőrségnek, sem nekem nincs ötletem. Majd elkezdik keresni (ez lehet akár 1-2 hét is), ha előbb-utóbb nem jön haza, és nem ad magáról semmiféle életjelet. Egyelőre tehetetlen vagyok, és borzasztóan aggódom.

Valaki kérdezte hány éves. 26.

2011. júl. 10. 20:09
 62/145 A kérdező kommentje:
Meglett egyébként az a munkatársa is, akihez állítólag ment munka után. Ezzel csak annyi a bökkenő, hogy nem ért oda. Senki nem tud róla semmit. :(
2011. júl. 10. 20:13
 63/145 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gondolok rád.


Az ország melyik részén keresed őt?

Esetleg iwiw? Így olyan sokmindenkit megtalálnak! Írd ki az üzenőfalra, ossza meg mindenki!

2011. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/145 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel újból az általad ismert barátait.

Kérd meg őket, ők is hívják fel az általuk ismert közös ismerőseiket, és azok is hívják fel az általuk ismert közös ismerőst .... Csinálni egy "riadóláncot" telefonon, menjen az info minél szélesebb körben.

Persze az is meglehet, hogy a társaságból valamelyik "pihentagyúnak" eszébe jutott, hogy menjenek le a Balcsira, vagy valami hasonló helyre, és onnét már nincs lehetősége (ha a telefonja valóban lemerült) hívni téged.

Nyugodj meg, biztosan hamarosan megoldódik a rejtély, és ahogy mondani szokták, nagyobb a füstje, mint lángja. Nem lesz semmi baj!

2011. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/145 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy nem alakul sehogyse. Nincs tetsvére? Esetleg nincs nála? Nem veszekedtetek mostanában? Vagy nem veszekedett ő valakivel? Én még mindig azt gondolom, hogy nemsokára előkerül. Ne aggódj, a rossz hír hamar jár, ha baja esett volna akkor eddig szerintem értesültél volna róla. Mit mondanak a szülei?
2011. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/145 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a rendőrség is tudja, mármint, hogy megtaláltad a munkatársát, és a férjed nem ért oda. Mert ebben az esetben vagy másik buszra, vonatra szállt, vagy útközben tért el az eredeti uticéltól.

A rendőrségnek erről is tudnia kell!!!

2011. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/145 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


Ez már mind megtörtént, remélem valaki előbb-utóbb ad valami használható információt róla.


A rendőrségnek minden apró részletet elmondtam, mindenről tudnak. Telefonon tartom a kapcsolatot a rendőrrel is, aki felvette a jegyzőkönyvet és próbált mindenben segíteni. Ha újabb információkat tudok meg, azonnal hívom. Csak még nem tűnt el olyan hosszú ideje, hogy lehessen is bármit kezdeni az üggyel.

2011. júl. 10. 20:40
 68/145 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tudjuk, hogy egy 26 éves fiatalember, aki busszal (vonattal) szándékozott a szomszédos településre menni. A rendőrségnek nincs tudomása balesetről, nem is futott be hozzájuk olyan infó, hogy azonosítatlan személyt találtak valahol.

Egy 26 éves felnőtt embert elrabolni fényes nappal nem lehet!

Tehát valószínű, hogy saját döntése alapján nem ment oda, amit neked mondott.

Ha a telefonja lemerült, azért aki akar, az talál lehetőséget arra, hogy feltöltse.

Ha a szüleit sem hívta még fel, akkor valószínű, nem akarja, hogy - egyelőre - tudjátok, hol, merre van.


Végig kellene gondolnod még egyszer, valóban olyan tökéletes-e ez a házasság? Esetleg mégis van valami, amit talán végig akar gondolni, vagy ami miatt úgy érzi, hogy időre van szüksége, egy kis távollétre?


Mindenesetre holnap hétfő, munkanap, a munkahelyén meg kell, hogy jelenjen. Hacsak nem kért szabadságot, és a főnöke "elfelejtett" neked erről szólni?


Jelentkezz, ha van valami újabb fordulat. Szorítunk neked. Próbálj meg egy kicsit pihenni is.

2011. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/145 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, nekem is megfordult minden a fejemben. A kapcsolatunkkal tényleg minden rendben van, nincsenek eget rengető problémáink, amit ennyire át kellene gondolni. Én csak valami rosszra tudok gondolni, mert nem vall rá ez a viselkedés. Bármikor késett, szólt.
2011. júl. 10. 20:47
 70/145 anonim ***** válasza:
84%
f
2011. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!