Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, aki bármit tenne, akkor is ugyanúgy szeretnéd, mint azelőtt?

Figyelt kérdés

Ha igen: Ki az?

És miért?


2011. júl. 11. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először én is azt gondoltam, hogy a gyerekeim azok. De egy eset azért kivétel lenne: Pl. ha felnőttek már és az egyik bántja a másikat, esetleg rosszabb, talán megölné. Azt nem biztos, hogy nem nehezményezném.

Gyerekként nyilván ez más dolog, de egyszer ők is felnőnek.

Jujj, de még belegondolni is borzasztó. Szerencsére imádják egymást.

2011. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ma 10:43!

Egyet értek! :)

Én olyan vagyok hogyha valaki olyat tesz ami nekem rossz vagy ilyesmi akkor én azt soha nem fogom megbocsátani. Mindegy hogy mennyire szerettem előtte,onnantól kezdve nincs miről beszélnünk. Van egy példám is: a nagybátyámat nagyon szerettem de veszélybe sodorta az életemet,lopott tőlünk,kibeszélt a hátam mögött. És azóta nem álok vele szóba és ez nem is fog változni!(akármit fog csinálni) :S

2011. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy van olyan ember aki bármi tesz ugyan úgy fogom szeretni. Még a gyerekeimet sem biztos. Sok itt a szép nagy szó,meg a szülői feltétlen szeretet magasztalása, aztán nézzük már meg az életet valójában. Hányan tagadják meg a gyereküket egy rossz párválasztás, elbánázott élet miatt. Én nem állok be a nagy szavakat mondogatók közé mert esendő vagyok, tudom. 37/nő
2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10:55-nek igaza van.Én is azt gondoltam először,hogy a gyerekét az ember feltétel nélkül szereti,de ha bűnöző vagy gyilkos válna belőle én se tudnám ugyanúgy szeretni.
2011. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a szülői szeretet teljesen feltétel nélküli volna.Vagy nem mindenkié. Az enyém nem az. Ha az én gyerekem lett volna az egyik olaszliszkai lincselő, v. ő erőszakolt majd gyújtott volna fel egy lányt, nem tudom, mit tennék. Nem hiszem, hogy azok után is szeretném.

Másokkal meg sokkal kritikusabb vagyok, mint a gyerekeimmel, szóval nincs ilyen ember.

2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!