Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség a gyerekek...

Nagy korkülönbség a gyerekek között. Hogyan oldjátok/oldottátok meg a programokat?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan akinek 10 év vagy annál nagyobb korkülönbség van a gyerekek között, azok hogy oldották meg, hogy egyszerre legyen programjuk a gyerekeknek? Pl. egy szoptatós babát nem lehet moziba vinni, a nagyobb meg már oda menne. A megoldás csak a szétválás? Pl. apa viszi moziba a nagyobbat, anya meg otthon marad?
2011. júl. 11. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia,két lányunk között hat év korkülönbség van.Bizony vannak olyan programok (színház,mozi),ami nem oldható meg közösen.Ilyenkor vagy férjem megy a naggyal moziba,vagy én,ahogy a gyermekünk kívánja.Olyan is előfordult már,hogy egy plázába mentünk és míg a nagy apával mozizott mi a kicsivel játszóházaztunk.De számos olyan program van,ahova együtt is elmehetünk.A tíz évnél nagyobb korkülönbségnél meg a gyerek sokszor már a barátaival szeretne moziba menni.Szóval tényleg van valami abban,amit az első válaszoló írt.Az ésszerűség keretein belül,az igényeket és a lehetőségeket figyelembe véve könnyen meg lehet teremteni azt,hogy mindkét gyereknek jó legyen és érezzék azt,hogy mindkettőt egyformán szeretjük.Én a naggyal szoktam csak kettőnknek is programot szervezni,mert joggal érezheti azt,hogy a picivel többet foglalkozok,hiszen egy alig kétéves még rengeteg fizikai törődést igényel,nem beszélve a szellemi fejlődéséről.
2011. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!