Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan kutat a szobámba, s...

Állandóan kutat a szobámba, s még mindig beleavatkozik az életembe. Jogosan? 20L

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron felköltöztem Pestre,ott éltem egészen májusig,én tartottam el magam,szüleim csak néha-néha utaltak pár ezer ft-ot. Most májusba hazajöttem,jött egy levél egy BKV-s ügyvédtől,aki 49ezret követel.(jogosan,mivel kétszer lebuktam,h blicceltem..) Úgy döntöttem kifizetem,kaptam részletfizetést..Levelet gondosan eldugtam a szobámba.Erre anyám megtalálta!! Állandóan kutat,mindent átforgat nálam! Már elegem van, és persze jött a lebaszás..De nem értem miért idegesít ő is..Csak rosszabb lett,gyomoridegem van..Még ha kértem volna a segítségét,de nem! egyedül meg tudom oldani az egészet,saját keresetemből kifizetem.Elmúltam 18,nem neki van adóssága,nem neki vinnék el a házát,nem ő kerülne börtönbe....(jó ezek már túlzások) hanem én vagyok a felelős!!!És meg is oldom. Bolhából elefántot csinál...úgy állította be ezt is mintha eljött volna a világvége..Apámmal még nem beszéltem róla,de ő ki fog nyírni :)) Mit gondoltok?
2011. júl. 12. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nem nem jogos. És ezzel csak neked árt, pontosabban önbecsülésednek és többi. De méég ha a legrosszabb is lenne akkor is max akkor vagy levonják bankszámládról, vagy valamilyen módon kifizettetik veled,


Vagy egyszerűen nőni fog plusz rá jön hogy halasztottál és 3 év múlva 48ezer helyett már 300ezret kell fizetned.

2011. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Dettó!!! Nem hittem volna, hogy még vannak hozzájuk hasonló emberek!


Köszi a linket:)

2011. júl. 12. 12:22
 33/35 A kérdező kommentje:

Igen, még pár fizetési felszólítás, aztán fizetési meghagyás stb...


De ők ilyenekkel nincsenek tisztában. Csak telefonon beszéltem anyával, amióta megtalálta...és mi volt az első szava: "börtönbe fogsz kerülni!! "

2011. júl. 12. 12:25
 34/35 anonim ***** válasza:

Nekem a nevelőanyám ped., és iszonyat. Mindig mindenbe belepofázik, hiába akarok megcsinálni valamit, nem engedi, v nézi, hol köthetne bele. Tini koromtól tök jól megvoltam (apával ketten), csomó önállóság, erre ide kellett költözni, és olyan, mintha 5 éves lennék, úgy kezel. Hála ennek úgy is nézek ki, anorexiás lettem, mert vele nem lehet beszélni. Nem hallgat senkire, mndig csak a magáét fújja, valami nem tetszik, ordibál. Hülyének néz, de közben meg azt akarja, h húzzak el... de ezt sem nekem, hanem a hátam mögött mondja.


Családom többi része meg csak pofázik, de lószart nem segítenek (költözésben, pl.), nézik csendben, ahogy tönkremegyek. Kva jó, élnem kéne, fiatal vagyok, ehelyett totál lelki roncs, és hasznavehetetlennek érzem magam. Ja, és én járok pszichológushoz, mert én vagyok a hülye, nem ők.

2011. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Neked is lehet az elköltözés lenne a legjobb.


Amúgy erőt adtatok h ma leüljek velük,és megbeszéljem a dolgokat. Hátha most sikerrel járok.

2011. júl. 12. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!