Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméletileg ma (vagy a héten...

Elméletileg ma (vagy a héten valamikor) fogok először telefonon beszélni a leendő (remélem) családommal (au pair), miket kellene megkérdeznem?

Figyelt kérdés
Tudom a gyerekek napirendjét, hogy mit kell majd csinálnom (rendet tartani, heti 1x jön takarítónő szóval olyan nagyon sokat nem kell takarítani), fizetés, stb, eddig ami eszembe jutott hogy hogyan lesznek szabadnapjaim mert arról nem esett eddig szó, meg hogy mi van az állatokkal, elvileg van nekik de nem tudom mi. Mi az amit fontos lenne tudnom még mielőtt döntök? És tőle milyen kérdésekre számíthatok, ti mit kérdeznétek a helyében?
2011. júl. 12. 14:29
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
El is feledkeztem erről a kérdésemről, végül rendben volt minden úgyhogy hétvégén megyek. :) Köszi aki segített meg válaszolt meg minden.
2011. aug. 24. 23:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!