Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ausztrál...

Mit gondoltok egy ausztrál férfivel való kapcsolatról, illetve házasságról? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kicsi a távolság, de annyira de annyira nagyon szeretjük egymást. Aztán ott vannak a kulturális különbségek is, amitől a jószándékú barátaim engem óva intenek. 22 éves vagyok egyébként, Ő 26.

Szerintetek? Volt már esetleg ilyen tapasztalataotok?


2011. júl. 12. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ugy allsz hozza, hogy nem fog menni, akkor nem fog menni.
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 harleynagyi ***** válasza:
ha szeretitek egymast akor szerintem semmi baj nincs , de ha masok intelmaire hallgatsz lehet elveszited azt akivel talan letudnad elni az eleted .En ferjem nem csak mas kulturaju de mas borszine is van es meg is boldogan elunk egyutt , egy hazassagba mind ketto szemelynek kell alkalmazkodni es a jo hazassag ha minden problemat meg beszelnek igy soha nemtortenhet felre ertes Ne hallgas a "joszandeku baratokra " mert egy joszandeku barat lehet a legnagyobb ellenseged !!!! hallgas az eszedre es a szivedre , ha hibat kovetsz el tapasztalatot nyersz es sajat mahgad hibaztathatod erte ......
2012. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 jegecske ***** válasza:
Abban is annyi a rizikó, mint a szomszéd fiúban
2014. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!