Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Tisztelni való...

Szerintetek? Tisztelni való vagy Becsülni való aki még 18 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Anyu egyfolytába kérdezi.. már annyira idegesít engem... várom a megfelelő fiút aki megérdemel engem.. nem akarom jött menttel elveszteni.. Köszönöm a válaszokat !18L
2011. júl. 13. 19:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sokan álomvilágban élnek, és aki még szűz még 20 évesen is az még mindig a leges legmegfelelőbb fiúra fog várni. Vagy nem lesz neki jó egy fiú sem, vagy lefekszik vele. De ezzel nem azt mondom, hogy akkor most rögtön az elsővel akivel összetalálkozunk. Nem. De azért a szüzesség az csak egy állapot. Ha azzal a fiúval úgy érzed megtennéd, mondjuk pár hónap után, akkor ne hezitálj többet. Az tiszta érzés. Mondom ezt úgy én is, hogy szűz vagyok 19 éves vagyok. De nekem eddig nem volt alkalmam arra, hogy fiúm legyen. 2x lett volna, de akkor túl fiatal voltam és nem akartam semmit tőlük.
2011. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
63%

16 évesen az első párommal vesztettem el és kb. 3 hónap után , de nagyon szerelmesek voltunk és nem bántam meg 20 éves koromig együtt is voltunk. Aztán sajnos rá kellett jönnünk, hogy hiába szeretjük egymást, de fiatalok vagyunk és ki kell próbálni mással is, hogy hogyan működne a dolog. Mivel nem akartuk egymást megcsalni így vége lett.


Mindenki maga érzi,hogy mikor szeretné és hogy kivel. Ez mindenkinek a magánügye, ezért senkit nem fognak becsülni, tisztelni vagy lenézni.


Senkinek semmi köze ehhez a dologhoz, ha valaki 13 évesen gondolja úgy hogy ő aztán szexelni akar hát tőlem aztán megteheti, ha valaki 25 évesen na az sem érdekel.

Én tudom, hogy jó időben és jó partnerrel tettem, az hogy más mit csinál az nem rám tartozik.

2011. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!