Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szakítottam de hiányzik....

Én szakítottam de hiányzik. Ha írnék neki gáz?

Figyelt kérdés
én szakítottam de sokszor eszembe jut még. majdhogynem minden nap. már 3,5 hete nem beszéltünk. ha írnék neki gáz lenne? amúgy azt sem tudom van-e már valakije.
2011. júl. 14. 18:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz..
2011. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Én is így vagyok, én szakítottam, és nagyon hiányzik, de Baby, legyen büszkeséged, ne írj neki!!! Ha szeret akkor jelentkezni fog, ha nem akkor lépj tovább, nem érdemel könnyeket!!!!!
2011. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Második még azt javaslod, hogy ne, mert nem ér könnyeket? Mégha a dobott félnek mondaná valaki, de annak aki szakított? :P Hölgyeim. :P Kapjatok már a fejetekhez lányok!!!
2011. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
utolsó! én szakítottam
2011. júl. 14. 18:39
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

"de Baby, legyen büszkeséged, ne írj neki!!! Ha szeret akkor jelentkezni fog, ha nem akkor lépj tovább, nem érdemel könnyeket!!!!!"

Ez mekkora egy idióta duma! Tök ellentmondás.

Nyílván ha a kérdező dobta, akkor a párja nem fog visszamenni! Így Neked kell nyitni felé. Nyílván számíthatsz Te is visszautasításra, de ha már Te bántottad meg először, kőőccsön kinyír visszajár!! :))

2011. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen gáz.Kidobtad,nyilván okkal,de most már hagyd békén.
2011. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Második, te bolond vagy?:D

Te szakítottál és még azt várod szerencsétlentől, hogy fusson utánad??

Te vagy az aki az ő részéről nem érdemel könnyeket, mert kidobtad őt.

Kérdező: ha hiányzik írj neki, keresd fel, mondd, hogy rosszul döntöttél, szeretnél újra vele lenni, vagy legalábbis beszélni. Én is voltam már így, és bejött, azóta is együtt vagyunk, kb. 2 éve "szakítottam".

21/L

2011. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát ugyanezt mondtam én is harmadiikként kérdező amit a többiek. Én értem, hogy te szakítottál, csak butaság ha még te várnád, hogy jelentkezzen. Neki van önérzete ilyenkor nem pedig a szakítónak. :P Többiek akik még butaságot írtak kivéve akik amit én is gondolkozzatok már picikét. :P
2011. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem miért szakítottál? Ha nem valami nyomós indok miatt (mint pl. megcsalt) akkor írj rá nyugodtan,beszélgessetek és majd megtudod hogy van-e valakije. Ha a te hibádból szakítottatok és te szakítottál akkor ne nagyon számíts rá hogy még ő fog téged keresni,ha hiányzik neked kell lépned!
2011. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Hát a kérdés itt az, hogy miért szakítottál vele?

Ha úgy érzed, hogy mostmár el tudnád fogadni, akkor írj neki, de persze készülj fel arra is, hogy vissza leszel utasítva. Egy próbát viszont mindenképpen megér a dolog.

2011. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!