Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves lány/nő vagyok, és...

28 éves lány/nő vagyok, és érdekelne, hogy ti (lányok) szégyelltek-e leöltözni, meztelenül lenni anyutok előtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Anyukám, férjem előtt abszolúte nem vagyok szégyenlős. Más családtag (még ha női is) nagyon irritál öltözködéskor.

2011. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Dehogyis.

Sosem voltam szégyellős,előtte akármikor átöltözök,meg akármelyik nő rokon előtt is (visszafele is működik,és persze jól ismert rokonok).

férfi rokon előtt már nem,az azért mégios csak perverz.

De anyósom előtt is átöltözök ha úgy alakul


Melltartó-bugyiban meg férfi családtag (vagy akár após) előtt is ha arról van szó,hisz nem takar kevesebbet mint egy bikini

2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk szégyenlősek egyáltalán. Nemhogy anyával egymás előtt, de mi átöltözünk pl unokatesók, nagynénik, nagyszülők, stb-k (szóval nőrokonok) előtt is minden további nélkül, mi ebből nem csinálunk ügyet. Amikor kicsi voltam, én szégyenlős voltam, de aztán megszoktam ezt így, és már nem zavar, ha látnak. Szerintem ez hasznos, ha az ember nem szégyenlős, mert a többi lány csomót feszeng pl koleszban hogy közös zuhanyzó van meg a nőgyógyásznál, meg ilyesmi...
2011. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
87%

Én ugyan nem lány vagyok, de lányos apukaként felmerült már a kérdés. Szerintem az, hogy egy lány (vagy fiú) szégyenlős-e a szülei előtt, az a szülei korábbi viselkedésétől függ. Ha számukra a test nem volt soha tabu téma, nem takargatták magukat a gyerekek elől fürdőszobából kifelé jövet, vagy átöltözésnél, ha fesztelenül tudtak viselkedni ilyen helyzetekben is, akkor a gyermek is ezt tanulja meg. Ha feszélyezve érzed magad, akkor gyanús, hogy ő is, hiszen tőle tanultad el az ezzel kapcsolatos érzéseket. Nincs ezzel semmi baj. De tudd, hogy felnőttként bármilyen, gyermekkorban rögzült viselkedési formán tudsz változtatni, saját igényeidnek megfelelően. Persze nem csak úgy ukk-mukk-fukk, de van rá módszer. Mindenesetre kényelmesebbé teheted a saját életed a saját bőrödben, ha akarod.

Remélem segítettem...:)

2011. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%
A meztelenkedés soha nem volt szokás nálunk. Ennyi természetes szégyenérzetnek kell lenni mindenkiben. Ettől nem lesz senki felnőtt korában gátlásos.
2011. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 tetris ***** válasza:
100%

Magyarok! Őrizzük meg, védjük, ápoljuk közös kincsünket, a magyar nyelvet!

Miféle ostobaság az, hogy "leöltözni"? Levetkőzni, felöltözni, ezek a helyes kifejezések.

2011. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

em halálosan irritál, hogy anyám beront, őt nem érdekli, hogy fürdök, öltözöm,. stb. EZ NEM zégyenlősség kérdfése, olyan, mintha az ntim szférámat nem tisztelné. Egyszerűen utálom, ha nem fürödhetek, öltözhetem egyedül. Nem érdekel, hogy mit gondol (mert eléggé kritikus), egyszerűen zavar. Kész, passz. Ha téged is ez zavar, mondd meg neki. Az enyémet persze nem zavarja, hogy engem zavar, még le is h.lyéz, de próbálkozni mindig lehet..

Sztem gyerekkoron túl mindenkinek lehet ennyi magánügye és ennyi.

2011. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egyet értek a nyelvésszel, de mielőtt engem is legorombítanál-nekem pl a klaviatúrám rossz...
2011. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát én talán egy kicsit.Mi nem járkáltunk meztelenül a házban, persze ha olyan szitu volt, akkor miért ne.Mikor otthon laktam, volt, hogy a tesómra nyitottam a fürdő ajtót, miközben épp törölte magát-mit ne mondjak mit éreztem-nem tudtam, hogy bent van. A másik tesóm (2 fiútesóm van,idősebbek tőlem) na ő az én mellemet látta. Mikor a fürdőruhám véletlenül valahogy félre csúszott. Akkor szégyelltem magam rendesen. De már most annyira nem, előttük is átöltözök, de csak ha más lehetőség nincs :)
2011. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
*ne mondjam mit éreztem
2011. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!