Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves lány/nő vagyok, és...

28 éves lány/nő vagyok, és érdekelne, hogy ti (lányok) szégyelltek-e leöltözni, meztelenül lenni anyutok előtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én nagyon szemérmes ember....voltam, sokáig. Aztán szültem, annál kitárulkozóbb nem tudsz lenni, hogy félmeztelenül széttárt lábakkal kínlódsz 5 másik ember előtt...na azóta csak "illendősségnől" vagyok szemérmes. Nem mutogatommagam, de olyan pikk-pakk vetkőzöm-öltözöm bárki előtt, hogy el se hinnéd a múltamból ítélve.
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, de nem azért, mert szégyellem. Csak egyszerűen nem akarok. Sebezhetőnek érzem magam meztelenül, és nem szeretem, ha úgy látnak.


Egyébként anyu amióta emlékszem, meztelenül jött-ment a fürdőbe, ráadásul nyitott ajtónál fürdött. Engem ez valahogy mindig kellemetlenül érintett. Szeretném ÉN eldönteni, hogy kit akarok pucéran látni, és anyukám nincs a listán.

24/L

2011. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Bár nemrég szültem, magamat sem szivesen nézegetem a tükörben jelenleg, de nem szégyelltem eddig sem, ezután sem.
2011. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Igaz én fiú vagyok de engem egyáltalán nem zavar. Még anyám elött sem. Volt hogy meztelen voltam és úgy beszélgettünk a nappaliban vagy a folyosón.

F/16

2011. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 mus musculus ***** válasza:
Én is elég szégyellős vagyok, fehérneműt (bugyi+melltartó) minimum magamon akarok tudni minden körülmények között. Az is hozzájárul persze, hogy ocsmánynak látom a testem, de nem pusztán ennyiről van szó, van bennem egy kis szeméremérzet annak ellenére, hogy a szüleim (igen, mindkettő) zavartalanul mászkáltak előttem pucéran mindig is.
2012. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!