Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémákat nem tudtok...

Milyen problémákat nem tudtok megoldani a kapcsolatotokban és kinek a hibája, hogy nem megy? Nem beszéltek erről, vagy veszekedtek gyakran rajta? Szóval: milyen állandósult veszekedéseitek vannak a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem annyi a problémám, hogy mindig mindenben NEKI van igaza és pont. De mikor tudja, hogy nem úgy van akkor is csak hajtja az igazát. És mondjuk, ha kiborulok és sírok emiatt, akkor rám van szólva, hogy ne kezdjek el sírni. Majd alszik rá egyet és elkezd nyalizni mert rájött, hogy nekem volt igazam és tudja, hogy megbántott. De valahogy hamarabb nem bír az eszébe jutni soha, hogy néha nem csak neki van igaza.

ez az egy lenne :) amúgy meg szeretem, imádom őt 3 éve!

2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

h pocsék az időérzéke és mindig elkésik, vagy megígéri h felhív délután és nem veszi észre h már este van.

Ezt tudja magáról, én meg tudom h azért igyekszik, így már nem veszem sértésnek h "elfelejtett" már megint, mert tudom, h nem erről van szó. Elfogadtam h ilyen, annyit kértem h ha tudja h késik, akkor azért szóljon.

A másik amiben nem értünk egyet, h külföldön éljünk-e vagy sem...

2011. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ava87 ***** válasza:

Nem csukja be rendesen a hűtőt. És minden alkalommal szóvá teszem :D

Bocs, más nem jut eszembe.

Nektek viszont remélem megoldódnak a gondjaitok, pontosabban, remélem meg tudjátok oldani. (Mert gondolom azért írtad ki a kérdést, mert vannak gondjaitok.)

2011. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mi általában a semmin veszekszünk:) Gépezés, meg hogy ő nem foglalkozik velem mikor én akarom, én meg nem akkor foglalkozom vele, mikor ő akarja, ilyen butaságokon megy a sértődés. És ez majdnem minden nap. De szeretjük egymást, és talán pont ez adja a "varázst" mert utána mindig olyan hévvel esünk egymásnak hogy csak na:) Ezen kívül egyébként nincsenek gondjaink, bár néha ő is azt hiszi, hogy mindent jobban tud (mit érzek, mit gondolok); én meg nem bírom belátni, ha nincs igazam.
2011. júl. 19. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!