Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megütöttem a barátomat. Nem...

Megütöttem a barátomat. Nem értem mi történik velem. Nézzek jobban magamba?

Figyelt kérdés
22 éves, átlagos lány vagyok. Elszakadt a cérna, és behúztam, vitatkozás közben a barátomnak. Pedig a légynek sem tudnék ártani egyébként úgy értem, és nem is tapintott kényes pontokra vita közben. Nem tudom mi történt. Mostanában érzéketlenül reagálok le minden helyzetet, eddig nem zavart. Mai nap folyamán viszont olyan érzés fogott el (nem iszom rendszeresen, nem drogozom)hogy amíg beszél hozzám nekem az kiesik, nem emlékszem a szavakra, és mintha nem ott lennék. Amire emlékszem csupán, hogy egy gyertyát karcolgatok közben. Mostanában egyre többször fordul elő velem hogy "kihagyok", pedig fontos dolgok történnek körülöttem. Ne nevessetek ki de olyan mintha lefagyna a rendszer, és nem reagálok megfelelően. Jobban figyeljek oda? Csak egy gyengébb láncszem lennék? Akkor jobban összekéne szednem magam ugye?
2009. dec. 6. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Uh, ez elég durván hangzik.. Figyi, nem kellene orvoshoz menned? Ezt nem azért mondom, mert szekállni akarlak, hanem mert nem tudom, esetleg valami betegség is lehet az okozója a hangulatváltozásaidnak.. >< Remélem, hogy nem így van, ez csak egy ötlet. Valaminek ki kellett váltania ezt. Hiszen magától nem változik ennyire meg az ember.. A barátod mit szólt ehhez? Gondolom elnézést kértél tőle. Remélem megérti, és nem haragszik nagyon..


22/F

2009. dec. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez egy sima hanguatzavar lenne, ahogy az előttem levő írta. Mindenképpen menj el egy neurológushoz!
2009. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fáradt mostanában? Nem gyötör vmi állandóan? Stresszben élsz? Nálam ezek váltottak ki hasonló tüneteket: ingerlékenységet, figyelemhiányt, érdektelenséget. Utána meg ájulást, kóros fogyást... Szóval gondold át, ha ilyenek okozzák, akkor is orvos lehet a vége, de akkor már visznek...
2009. dec. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anger management-re, vagyis dühterápiára van szükséged. Egyáltálán nem egyedi az eseted. Beszélj egy pszichológussal, vagy próbálj meg utánaolvasni az állapotodnak!
2009. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosra van szüksége mint sok önjelölt diagnózisára! Komoly, lehet hogy súlyos és akkor nem ártana kezelni!
2009. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a fáradtság belejátszik, akkor érzem magam ilyen pocsékul. Ingerlékeny ritkán vagyok, de utánna olvasok jobban a dolgoknak. Köszi a válaszokat!
2009. dec. 12. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!