Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » No, mit mondtok, Érdemes...

No, mit mondtok, Érdemes házasodni és gyereket vállalni, vagy sem? Miért az egyik, miért a másik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 19:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie... én férjhez mentem...és talán gyerek is lesz egyszer... ahogy esik, úgy puffan...egy biztos, soha semmit nem erőltettem és nem is fogok...
2011. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

mindig meglepődök azon, hogy az ilyen kérdésekre általában olyan réteg válaszol, ahol az átlagos életkor 17-18 év. fogalmuk sincs az egészről, sosem voltak házasok, max kívülről láttak más házasságokat, ami nem ugyanaz. szajkózzák a trendi nézeteket, félig tudatlanul féligazságokat hordanak össze a házasság és az együttélés jogi és anyagi viszonyairól. gőzük sincs arról, hogy amikor azt mondják, hogy a "házasságok fele válással végződik", akkor valójában milyen statisztikát idéztek, honnan kapták ezeket az adatokat, és hogyan viszonyulnak ezek az adatok az együttélés kapcsán felvett/tapasztalt adatokhoz. kiemelnek egy számukra, a félelmeiknek megfelelő adatot, anélkül, hogy a többit figyelembe vennék. Rettegnek, és a félelmeik alapján élnek.

Én nem azt mondom, hogy a házasság a tökéletes, az együttélés a rossz, de fordítva sem állítok semmit. Csak jó lenne, ha nem a bulvármédia agymenős f.szságait hallanánk vissza, hanem az emberek némileg gondolkodnának. VAgy ha a média azt sulykolja, hogy az a trendi, ha mostantól mindenki kopasz, mert a hajjal rendelkező emberekkel ellentétben örök fiatalság az övék, akkor mindenki kopasz lesz?

2011. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
20:02-es vagyok.17 éve házas, és még soha semmi eget rengető probléma nem volt a kapcsolatunkban.Minden téren tökéletes az összhang, anyagi gondok nincsenek(kopp-kopp-kopp), SOHA fel sem merült a válás gondolata.Nekünk kell ez a háttér, egymás, így vagyunk egy egész.
2011. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!