Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, mikor tizenév...

Csak nekem fura, mikor tizenévesek azt mondják "a párom"?

Figyelt kérdés

Nekem ez a párom, inkább olyan középkorúakat jutatt eszembe, akik nincsenek megházasodva, de már azt se mondhatják, hogy a barátom, barátnőm. Én sose mondom így, eleinte a barátom volt, mostmár a vőlegényem, aztán a férjem lesz. De felnőttektől mondjuk nincs bajom vele, egyáltalán. De láttam itt már olyat, hogy 14-17 éves lánykák meg fiúcskák írták, hogy a párom. Csak szerintem vicces, furcsa?

23/L


2011. júl. 18. 08:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Hogy lehetsz ilyen felfogással menyasszony???
2011. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%
Engem nagyon irritál, még felnőtteknél is sokszor. Eleve olyan ronda kifejezésnek tartom, hogy párom...párjuk az állatoknak van...nem tudom, nekem nem tetszik. Plusz tényleg nevetséges, mikor a korombeliek is használják, meg a fiatalabbak is. Nekem most nincs senkim, de ha lenne, barátomnak, szerelmemnek hívnám. 17/L
2011. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetnék menyasszony emiatt? Mert nem szeretek egy kifejezést? Mert szerintem fura ha 15-16 évesek használják? Mert csak idősebbek ugranak be róla? Meg is kérdezem gyorsan a vőlegényemet, hogy jegyezhetett el, ha nem mondom azt neki, hogy a párom:)) Ő is utálja amúgy ezt a kifejezést.



Amúgy eygszer olvastam itt gyk-n egy kérdést, egy 14 éves fiú írta, hogy nagyon szeretné megcsókolni a PÁRJÁT, csak fél, hogy milyen lesz, mert még sosem csókolózott. Na ne mondja nekem senki, hogy nem nevetséges...

2011. júl. 18. 13:11
 24/24 anonim ***** válasza:
26%
Mi 3 ve együtt vagyunk, 1 éve együtt is élünk és páromnak hívom. 20 éves leszek, az elején nekem is a barátom volt, vagyis mindenkinek úgy mutattam be, meséltem róla, ma már nem.
2011. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!