Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkoság lenne?...

Szerintetek bunkoság lenne? Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Kiakaszt a szomszéd de nagyon,olyanokat csinál hogy jár a gyomromban az ideg.

Minket arra tanitottak hogy tiszteletben kell tartani a környezetünket,mindig nézni azt hogy másokat ne zavarjunk.

Igy is éltünk soha nem szoltunk semmiért de mostmár kezd nagyon elegünk lenni,a kislányomat nem tudom elaltatni mert tutira akkor jön já a flexelés vagy hangosan hallgatják a zenét.

Kitaláltuk a párommal hogyha a lányunk nagyobb lessz kap jó nagy hangfalakat és ugy hallgatja a zenét ahogy neki tetszik.Nem tartom helyesnek az ilyen dolgot de amikor kikészit bennünket már csak a bosszúra tudunk gondolni.

Szerintetek ez baromság?Mit lehet a rendőrségen kivül tenni?Probáltunk szépen beszélni velük de nem segit.


2011. júl. 19. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Apué a ház? Akkor meg hol a probléma?
2011. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha erre sem reagálnak, akkor harc: milyen zenét szeret? Szerezz be pont másmilyet (ha mulatósat, akkor klasszikusat, ha metált, akkor mulatósat, stb.). Figyeld ki mikor alszik, és akkor te bömböltesd (a gyereket addig vigyétek el). 2-3X megteszi a hatását. Nekem sajnos csak az jött be, amikor a felső lakó mulatós zenét üvöltetett és nem nyitott ajtót sokadszorra, hogy feltekertem én is maxra a hangszórót, felraktam a szekrény tetejére, és Go Vivaldi!
2011. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12:26.


Apukám nevén van,de itt élek 9éve.Ők külön élnek tőllünk.Apu és a szomszéd első unokatestvérek.

2011. júl. 19. 12:35
 14/21 anonim ***** válasza:
este 10 után tilos hangoskodni akkor már nyugodtan feljelentheted őket vagy csináld mind a nagyapám, amikor kicsi voltam és a szomszédunkban tök hangosan nyomatták a zenét meg ilyenek amikor ezt a nagypapám meghallotta fogta átment elkezdet anyázni és többször nem is hangoskodtak.
2011. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én szomszédaim is buizósok voltak. (panelban lakunk) Egész éjjel ment a tamtam, nappal meg kialudták a fáradalmakat. Nálunk nincs kicsi gyerek, de hát hétköznap dolgozunk, szeretnénk aludni is. Átmentem, és mondtam nekik, hogy péntek-szombat éjjel azt csinálnak, de vasárnaptól csütörtökig aludnánk is. Nem nagyon hatotta meg. Erre szereztem egyházi zenét. Hajnalban, mikor elmentünk otthonról, betettem, oda-vissza lejátszásra, és egész nap ment teljes hangerőn. Nem tudom, hogy át akart-e jönni szólni, mert mi nem voltunk otthon. Ez ment 1 hétig. Utána betartották, amit kértünk. Péntek-szombat éjjel megy a buli, de vasárnaptól csütörtökig csend van.
2011. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Akkor ugylátszik nem anyira elvetemült az ötletünk hogy visszaadjuk nekik,látom másoknál bejött.

Mostmég nem aktuális de valószinü akkor mi is olyanok leszünk mint ők.

Van a szomszédban egy idős néni,ő is szenved az egésztől,de letojják mint mond.Ő nem tehet semmiről,őt nem akarjuk idegesiteni.

2011. júl. 19. 13:16
 17/21 anonim ***** válasza:

Járj utána hogy lehet zajszintet méretni. Amikor zenél, akkor be kell mérni,ha átlépi a megengedettet, akkor fel lehet jelenteni.

A mi hátsó szomszédunk olyan bulikat rendezett,hogy (nem túlzok) remegtek nálunk az ablakok! Hajnal kettőkor épp kint voltunk a teraszon, kijött a mellettünk lévő szomszéd is, hogy ha kitörik az ablakuk, ő lapáttal megy át. Az övéké is beremegett. Tehát kérdés nem volt,hogy átlépik-e a szintet. És még nem is közvetlen mellettünk laknak, bele sem merek gondolni,hogy milyen lehetett a közvetlen szomszédoknak. Akkor nem hívtuk ki a rendőrséget, hanem két nap múlva összefutottam a sráccal és mondtam,hogy ha az első ilyen buli lenne, akkor megérteném, elnézném, de ez a 3.ilyen, és nem szeretném,ha a kétéves ablakaim kipotyognának. Valami dörmögött és kész. Rá egy hétre megint buli,akkor már szóltam. Kiderült,hogy rajtam kívül még 3 házból telefonáltak. Vége is lett a bulinak, azóta nincs ilyen hangos buli. Fiatal vagyok, én is bulizom, de azért figyelembe veszem,hogy nem a prérin lakom. Ahogy az is előfordul,hogy párszor kell valamit fúrni, faragni, de nem állandóan.

Ha a szép szó nem használ járj az utána tényleg a bemérési lehetőségnek!

Ha nincs más megoldás, én megcsinálnám,amit apuék (ugyanilyen szomszédjuk volt),hogy hajnal négykor vagy elkezdtek zenélni, vagy apa hazahozott valamit a garázsba csak úgy furkálni. Szomszéd egyből átjött, na akkor mondta apu, hogy mi évek óta hallgatjuk ezt, vasárnapi ebéd után is fél órával. Azóta nem nagyon zajong!

2011. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

8-10 között a saját lakásában azt csinál amit akkar, ezzen túl jelensd fel minden alkalomnál, de azt hogy vasárnap délben ő mit csináljon te nem mondhatod meg.

Gondolj arra hogy a gyerekeid késöbb nyaranként éjjel nappal a kertben fognak hangoskodni szóval ne hamarkod el a boszú tervet.

2011. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy teljesen úgy van,hogy azt csinál,amit akar. Napközben is meg van az,hogy mekkora zajszintet nem léphet át.
2011. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen törvény nincs arra hogy vasárnap délben ne hangoskodjanak de megbeszélés kérdése az egész ez az ami itt nem müködik.
2011. júl. 20. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!