Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart az anyai szeretet?...

Meddig tart az anyai szeretet? Határtalan? Vagy van amikor az ész is számít?

Figyelt kérdés
sokat gondolkodom mostanában ezen.40 éves vagyok tesóm 43.az én életem rendben van,elváltam ugyan,de békés normális maradt a kapcsolat azóta megint házas vagyok,normális,szeretben vita nélkül élnünk,tesóm épp az ellenkezője,alhagyta 3 gyerekét,a pia és a haverok miatt,minden pénzét elissza,csak 1 szatyornyi ingósága van,amit anyámékhoz hozott ide költözött.sokáig nem is dolgozott,csak a éjszakázás meg pia,ha részeg tombol,anyám minden csak nem szép aszony.1 fillért nem adott haza évekig,mert kötelessége eltartania az apjának őt,mondja.most ugyan ad 20 ezret,de anyám vett neki laptopot,cipőt,ruhát,kifzeti az adóságait,állandóan péneli.most megint van 80 ezer adósága,amit anyám megint ki akar fizeni,hogy ne menjen a fia a bíróságra.minden vétkét elnézi neki,én úgy érzem ennyi idősen azért már vállani kéne a felőséget a tetteinkért,én úgy érzem van az a határ amikor már azt mondanám a fiamnak,hogy na ezt edd meg te mert te főzted,vagy igy ez nem helyes?nekem is van egy 19 éves fiam,és bizony mondtam is neki,ha nem keres munkát nincs internet,mert azt nem fizetem ki,nincsenek bulik,mert nem adok rá pénzt neki.én csinálom rosszul?
2011. júl. 19. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
TE IDIÓTA AZ ANYAI SZERETET HATRTALAN TE KOMPLETT HÜLYE VAGY?HOGY ILYET KÉRDEZEL
2011. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem idióta a kérdező. Amit az anyukája tesz, az már nem a szeretet körébe tartozik.
2011. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 07:24

te meg valami eszméletlen hülye vagy...

Nem tudom te mit csinálnál az ő helyzetében.

2011. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!