Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyünkben?...

Mit tennétek a helyünkben? Mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Élnek kint Amerikában rokonaim, és a minap felajánlották, hogy esetleg ha úgy gondoljuk a párommal kimehetnénk hozzájuk egy pár hónapra. Csak a repülőjegyeket kell megvennünk.

Lakhatnánk náluk, illetve mindenben tudnának segíteni, ha esetleg úgy gondlojuk, hogy kint szeretnénk munkát vállalni.

Sajnos itt egyikünknek sem olyan az állása és az anyagi helyzete, ami miatt azt mondanám, hogy itt kéne maradnunk. Ráadásul nagyon nehéz egyről a kettőre jutni, és jelen pillanatban a helyzetünk kilátástalan:S (anyagi gondok...stb)

Tudom, hogy kint sem lesz kolbászból a kerítés, de azért mégis csak azt gondolom, ha nem válik be és úgy gondoljuk, hogy mégsem, akkor még mindig haza tudunk jönni.

A nyelvet társalgási szinten beszélem, ezért úgy gondolom azzal nem lenne gond-meg ugye ott vannak a rokonok, akik tudnak magyarul, így tudnának segíteni.

Most nagyon hezitálok, de tartok is tőle, mivel mégiscsak "idegenek" leszünk abban az országban-ráadásul nemtudom, hogy milyen munkát tudnánk elvállalni....

de viszont a jövőnk szempontjából jobb lenne....



23/L


2011. júl. 20. 18:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hogyha szereted a gyerekeket,akkor ehetnél mondjuk "dadus" is.=)

Nekem a keresztanyukám ilyesmi odakint és nagyon sokat keres.;)

2011. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

MENJ KI, MENJ KI!!!

Ne maradj ebben az országban! Itt nagyon nehéz megélni...Ha lehetőség van, húzz ki az első géppel!

2011. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Én anno itt kerestem, idős ápolást németben!

Húzás Magyarból!

2011. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

[link]


a link lemaradt!

2011. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkozás nélkül.Nem tudom miért hezitáltok.Én már holnap mennék :D

Amúgy szerintem is,a gyerekre vigyázásért jól fizetnek,de akár bolti eladó is lehetsz.

2011. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem nem írtam ki azt a kérdést, de látom mások is vannak hasonló helyzetben:)


Nekem van érettségim, marketing és reklámügyintéző végzettségem - valamint kéz és lábápoló műkörömépítő képzésem.(bár ez nem hiszem, hogy sokat számítana)-angolt 13 évig tanultam-de sajnos nincsen középfokú vizsgám belőle.


Páromnak is érettségije van, és gépkezelő szoftverüzemeltető szakképzése, de ő a nyelvet kevésbé beszéli, mert németül tanult.

2011. júl. 20. 19:03
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem Londonban élnek rokonaim és ha felajánlanák, hááát nem mondanék nemet!

22/N

2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

Akinek ilyen lehetősége adatik az életben az használja ki! Én a helyetekben már pakolnék is a bőröndbe.

Ha kezdetben nem is lesz leányálom, de jobb lesz, mint itthon Mo-on. Na meg ott vannak a rokonok, akik segítenek, még a munka keresésben is.

Ne gondolkozzatok, fogadjátok el az ajánlatot és menjetek!

2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem van érettségim, marketing és reklámügyintéző végzettségem - valamint kéz és lábápoló műkörömépítő képzésem.(bár ez nem hiszem, hogy sokat számítana)-angolt 13 évig tanultam-de sajnos nincsen középfokú vizsgám belőle.


senkit nem érdekel, van-e vizsgád, ha beszélni tudsz az elég

a műköröm, pedikűr, manikűrrel valószínűleg sokkal nagyobb esélyed van, mint a marketinges vacakkal

2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

De jó Nektek! :) Próbáljatok meg mindent, hogy kinn tudjatok maradni jó pár évig, vagy inkább végleg.

Egyébként nemrég ment ki egy ismerősöm Kanadába családostul, nagymamástul..

2011. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!