Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a nő, gyakori...

Milyen ez a nő, gyakori jelenség ez, sok ilyen kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Van egy nőismerősöm. 40es nő. A férje évek óta csalja őt a rendszeresen le is bukik előtte. Már a jegyesség ideje alatt is megcsalta, aztán meg az esküvő napján is. A férfi mindig talál magának, igaz keres is, prostituáltat, társkeresőn levelezik, munkatársnőt is összeszedett már, meg hússzal fiatalabb kiscsajokat. Minden lebukás után fogadkozott, hogy ó nem, többet nem fog előfordulni.Mégis előfordult. A sok megcsalás után, úgy szült neki gyerekeket a nő, hogy tudta milyen. A terhessége alatt is a pasi beleszeretett egy másik nőbe és ahhoz rohangált. Sőt még akkor is eljárt prostihoz. Szóval nem értem. A nő miért tart ki még mindig mellette. Mindig azzal, jön, hogy ó csak a gyerekek miatt, hogy ne sérüljenek. Csak a gyerekeinek él, magára nem ad. A szobájuk rendetlen, a konyha szalad, a nő is elég igénytelen. (Fog, haj..) Magával semmit nem tőrödik. Már rengetegféle lelki eredetű betegsége volt.


Bevallom én ezt az egészet nem értem. Egyrészt csodálom, hogy még ennyi fájdalom után egybenvan és még él, másrészt megvetem, mert nem mer elválni és szenved.

A szexuális élete, amennyit elmondott nekem annyi hogy elzárkózik mindentől, csak hagyományosan csinálják, pedig köztudott, hogy egy férfinak több kell. A sminkre, meg a szép ruhákra is legyint. Hogy az nem neki való.


2011. júl. 21. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Na ja, több gyerekkel olyan könnyű új életet kezdeni! Belegondoltatok már? :keressen munkát sok év otthonlét után, olyat, hogy vihesse a gyerekeket óviba-iskolába, 4-re pedig ott legyen értük, ha betegek, mindig ő legyen táppénzen, háztartás, munka, gyerekek, netán a telek is, esetleg különórák, de maradjon idő beszélgetni-játszani is velük! Ha nincs ott egy jó rokon, aki vállalja, hogy segít,tönkretenné a gyerekeit a válással! Na és még jó volna gyűjteni is a gyerekeknek vmennyit, persze erről az apuka meg szokott feledkezni, azt gondolja, a gyt elég. Miért vállalná ezt? Új párja,több gyerekekkel nem lesz már. Oka van annak, ha így lecsúszott, nem ad magára. Minek? Így legalább megoszlanak a gondok, a felelősség, megél, mitől lenne ugyan jobb, ha elkergetné a férjét? Ha nincs lehetősége új életet kezdeni, mert olyanban bízott, akiben nem kellett volna, ez az egyetlen, amit tehet. Én is így élek, csak (még?)adok magamra, és természetesen nem fekszem le a "férjemmel". Amúgy pedig nagyon-nagyon nehéz neki, segíts, ne kritizálj!
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem,nem köztudott, hogy egy férfinak több kell. Egyeseknek kell több, kell minden, ami eszükbe jut,azt meg jó még a gyerekek jövetele előtt tisztázni! Utólag ez már nem indok, egy kis kompromisszum, önmegtartóztatás, és nem így végződik egy család élete! Sok mindenből kellene több másoknak is, kacsalábon forgó palota, meg minden :D. Bravó az "apának", aki ezt csinálta a családjával a farka miatt...
2011. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Az én anyám egyedül nevelt minket, neki is nehéz volt. Ha neked ez az élet bevált hajrá. Én ennél többre tartanám magam és a gyerekeim. Nem most kezdte el csalni, miért nem gondolt a jövőre, benne van a pakliban, hogy otthagyják, akkor kénytelen lesz új életet kezdeni.
2011. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nincs benne a pakliban, esküvőnkön legalábbis ezt fogadjuk, és kitasszük a pakliból az "ottmaradsz a gyerekekkel egyedül"-t, csak van, aki nem tartja be az ígéretét. Ha anyukád segítség nélkül nevelt titeket egyedül (gondolom, nem így volt, akkor nem ezt vallanád), ne nyilatkozz a nevében, nagyon rossz lehetett neki, és ti is sok mindenből kimaradtatok... Szerinted jobb lenne, ha egyedül, begolyózva, pénz nélkül, esetleg lakás nélkül próbálkoznák a lehetetlennel?! Más, ha ott egy segítőkész rokon, nagyi, meg más, ha sehol senki. Gondolom, ez esetben is az utóbbiról van szó. És ha az én életem már esély sincs, hogy rendbetegyem, igyekszem a gyerekekét nem tönkretenni azzal, hogy olyan helyzetbe hozom magam, amiben biztos, hogy nem fogok helytállni, és ők isszák meg a levét.
2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem volt segítsége, de lehet esélye új kapcsolatra, a férje valószínűleg a gyerekek miatt van vele, tehát válás után is támogatná anyagilag. Nem tudom egy 40 éves nőnek miért kell elásnia magát. Ez gyengeség, és megalázó. Kezdetben keressen munkát, már nem lesz olyan elhanyagolt, a többi meg kialakul.
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!