Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vannak bennem ezek az...

Mitől vannak bennem ezek az érzések? Sosem voltam ilyen. Mi ez?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok 4hónapja járok a barátommal ő20éves.

előtte is volt 2komolyabb kapcsolatom...de igy ez iránt a téma iránt még nem éreztem.

Folyton az esküvőn jár az agyam..meg a kisbabán...multkor feküdtem a barátom mellett. Nála aludtam és elmosolyodtam éjjel mert olyan erősen ölel magához és én olyan nyugodtan tudok aludni amikor a fejem a mellkasán van. És lehet beteg de elképzeltem hogy ha lenne egy pici babánk és a mellkasán aludna az tök édes lenne:) vagyis biztos aranyosak lennének ketten. És amíg nála voltam ezen kattogott az agyam... pedig sosem szerettem volna babát.

És ma bementem egy bizsu boltba mert 7végén egy rokonomnak lesz a lagzija (oda nem vágyok) és van egy halvány zöld ruhám ahhoz kerestem ékszert. És kifele jövet megláttam a hófehér nyilván menyasszonyi ruhához illő karkötőket, nyakláncokat, hajdíszeket, megfogtam egyet és felprobáltam egy karperecet, eszembe jutott a barátom...az esküvőnk, elképzeltem...és olyan jó volt. És mikor megláttam a fehér bizsukat már akkor belenyilallt kellemesen a gyomromba és melegség öntött el belül.


2011. júl. 21. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:

és este mikor lefekszem mindig az esküvő és egy kis baba jut eszembe és Ő.

Persze ennyi idősen nem szeretnék még gyerkőcöt... de nemtudom Vele más ez a gondolat:) Jó belegondolni...

2011. júl. 21. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez az anyai ösztön. :)
2011. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi különleges- szerelmes vagy :)
2011. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

most összevesztünk...nagyon csúnyán, mindegy is min.

és nemtudom mi lesz velünk...:( elég rossz nélküle, de nemtudom bízhatok-e benne. Bár alapból önbizalomhiányos vagyok:(

És ma voltam a bizsuboltba...és ahogy belegondoltam az esküvős témába meg ebbe az ékszer miatt még jobban fájt valami belül

2011. júl. 21. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 17/L vagyok,és én is nagyon fiatal.Jelenleg van egy párkapcsolatom.Volt egy barátom előtte.Nem volt valami hű de komoly,folyton átvágott,megcsalt,stb,de nagyon szerelmes voltam,még most is fáj az emléke,de vele én is ugyanezeket gondoltam,de már elszállt.A mostani barátom,olyan mintha ő lenne az igazi : ) Nagyon szeretem,imádom,érzem hogy sohasem szeretném elveszíteni.Ő is terez velem skmindent,és ez egy nagyon jó biztonságos érzés,főleg az ha amikor vele vagyok és ugy mondja. : ) Szerintem ez a dolog amit érzel egészséges,nagyon szerelmes vagy te is,ebben nincsen semmi rossz.Remélem sokáig együtt maradtok,vagy talán együtt élitek le az életeteket! : - ) Amugy meg nem tudom min vesztetek össze,de ha szeretitek egymást akkor kibírja a dolog és nem lesz semmi baj : ) Sok szerencsét!!
2011. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nektek is sok boldogságot:)
2011. júl. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!