Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha a párok...

Miért baj az, ha a párok külön mennek szórakozni?

Figyelt kérdés

Az olyan elképzelhetetlen, hogy nem csalják meg egymást? Itt szinte csak azt olvasom, hogy ha a párom nélkülem megy el akkor biztos, hogy megdug valakit.

Miért ez az általánosítás? Mi párommal külön is járunk szórakozni, nem vagyunk összenőve nekem is kell hogy külön szórakozzak, neki is. És még nem volt megcsalásos incidens. Megbízok benne és szeretem.


2011. júl. 22. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj. Van aki ezt igényli, nem vagyunk egyformák.

Mi azért járunk el mindig együtt szórakozni a férjemmel, mert mi együtt szeretünk eljárni. Akkor érezzük a legjobban magunkat, ha együtt megyünk.

Vannak, akik meg máshogy szeretik.

Ennyi.

2011. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy vagyunk ezzel a párommal, hogy általában a legtöbb helyre együtt járunk, de nem azért, mert nem bízunk meg a másikban és attól félünk, hogy talán egyikünk megcsalná a másikat. Egyszerűen együtt szeretünk elmenni és lenni. Mi nem érezzük igazán jól magunkat egymás nélkül.

Nekem ez a normális és másnak talán az, hogy a párja nélkül jár el.

2011. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mi járunk együtt is külön is. Azért nem megyünk mindig együtt, mert én speciel nem mindig vágyom egy kocsmába sörözgetés mellett meccset nézni. Számomra annyira szánalmas, amikor egy nő ezt utálja, de megy a pasijával, próbálja előadni,hogy ő milyen jó fej, közben meg nem tud egyedül mit kezdeni!

Általában együtt a közös barátok kertipartijaira megyünk! De pl. buliba külön szoktunk. Ő nem annyira táncolós, más fajta zenét szeret, ezért nem erőltetjük!

2011. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem baj. Az előző kapcsolatomban igényeltem, hogy kifejezetten külön menjünk szórakozni, nem is volt megcsalás, más miatt mentünk szét. A mostani kapcsolatomban viszont mindketten azt szeretjük, ha együtt megyünk szórakozni, közösek a barátaink (persze van külön is, de a legtöbbjük mindkettőnk barátai), ugyanazokra a helyekre szeretünk menni. Ez most ilyen. :) De mindkettő esetet meg lehet érteni. 22/L
2011. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kifejezetten bulizni egyikünk se jár (bár néha előfordul), inkább kultúrprogram, meccs, baráti látogatások, utazás. Külön és együtt is szoktunk menni - kb. 50-50% - , mert nem teljesen ugyanaz az ízlésünk és egyikünk sem erőlteti rá a másikra az olyan programot, amit az csak végigszenvedne. Vagy csak épp nem megoldható, hogy mindketten menjünk. Pl. most lenne egy lehetőség, de baba miatt én nem mehetek hosszabb programokra - azért rábeszéltem, hogy legalább ô menjen picit "világgá", mert tudom, hogy jót tesz neki.

Ez olyan 10 éve mûködik :) és tudom, hogy nem csal meg, mert érzem, hogy szeret. (Mellesleg szerintem a megcsaláshoz nem kell szórakozni menni, nem ettől függ.)

2011. júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én egyetlenegy barátommal jártam külön szórakozni, akit nem szerettem és nem igényeltem, hogy velem legyen


más esetben nekem akkor szórakozás a szórakozás, ha azzal teszem, akit szeretek


és nem féltékenység miatt megyek el azzal szórakozni, akit szeretek

2011. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor baj, ha bármelyik félnek problémát jelent. Ha egyik nem bízik a másikban, akkor nyilván az sem érinti jól, ha nélküle megy szórakozni. Hogy okkal vagy ok nélkül nem bízik, azt kívülről nem lehet eldönteni. Ez nagyon sokrétű probléma. Nem mindenki azonos felfogású. Az is kérdés, mennyit szórakoznak külön, a párjával is megy-e szórakozni vagy mindig csak külön. Szóval Te is általánosítasz valamilyen szinten.
2011. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Makkos Hal válasza:
56%

Az mindenképp probléma, ha külön külön jártok szórakozni.

Habár nem írtad milyen szórakozásra gondolsz?

Nem mindegy!

Ha a párodnak speciális pl.horgászat a szórakozása, ami neked nem jön be érthető, hogy nem tartasz vele.

De moziba, diszkóba külön külön az furcsa.

2011. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nálunk marha változó. Ha valamelyikünk nem ér rá vagy nincs kedve kimozdulni, akkor külön megyünk. Ha olyan a program, akkor együtt. Bizonyos mértékig nekem szükségem is van a külön programra, mert egyébként nincs külön élmény.

Moziba is mentem már barátnővel, mert hívott, nem akartam, hogy harmadik keréknek érezze magát, a férjemet meg annyira nem izgatta az a film.

2011. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NeedHelp97 válasza:

Hát... mi szinte mindig külön megyünk szórakozni, és megcsalás is volt, féléve, azóta is külön szórakozunk, és minden este, mikor bulizni megy nélkülem, pokolként élem meg. De minden barátja fiú, lehet nem lennék kívánatos személy ott. :/

Szerintem a pároknak együtt is kellene járniuk bulizni, hosszabb távon nem biztos hogy előnyös ha nem ismered a barátait, és ő sem a tieidet. :)

2015. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!