Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted gyerek egy 14 éves...

Szerinted gyerek egy 14 éves az önkielégítéshez? Főleg szülők válaszát várnám.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 22:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez ösztönös dolog én is csináltam már ovodás koromban is. A 14 évesek nagyrésze már szexel, igen, ahoz még fiatal, de az önkielégítéshez nem, az nem korfüggő.
2011. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a véleményeket :)
2011. júl. 22. 23:05
 23/40 anonim ***** válasza:
88%
Én is óvodás korom óta élek ezekkel az örömökkel. Kár, hogy nincs itt a "gyerekező" fószer, mert szívesen arconröhögném.
2011. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég prüd az idézett kedves szülő... de mintha ő nem csinálná, vagy nem csinálta volna...

Akinek KEZET adott a Jóisten, az bizony maszturbál vele :))

2011. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Igazából én sajnálom az ilyen szülők gyerekeit..

Van 1 ismerősöm, az ő szülei is mindent tiltanak, mindenhez "kicsi". 16 évesen azt sem tudja, hogy miért vérzik havonta, mi az a szex.


Mi lesz ezekkel a gyerekekkel, ha felnőnek?... Költői kérdés, én is tudom a választ :/


Örülök neki, hogy nekem nincsenek ilyen konzervatív, együgyű szüleim..

2011. júl. 22. 23:11
 26/40 anonim ***** válasza:
81%

nekem az általánosban volt egy osztálytársam, aki szegény baromira nem értette, miért kezdenek a fiúk szőrösödni, és rendszeresen a WC-be ment, nem a piszoárhoz, merthogy anyukája megtiltotta, hogy fogdossa a kukiját...

mára 22 éves, le sem érettségizett, és olyan komplexusos, hogy csak na :/

2011. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

:(


Durva... Ez szerintem ugyanolyan rossz, mint amikor minden péntek este a hányásukba fetrengenek bepiálva, bedrogozva a tinik..

2011. júl. 22. 23:15
 28/40 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, hogy mekkora hatással vannak a szülők a gyerekekre. Talán nagyobb hatással, mint a haverok, társaság.


Pl nekem anyukám azt mondta egyszer (!) kiskoromban, hogy koszosan nem fekszünk be az ágyba aludni. Ha hazaérek akár éjjel 3-kor, akkor is minimum lezuhanyozok..

2011. júl. 22. 23:18
 29/40 A kérdező kommentje:

Ja és ez azért érdekes, mert sok szülő is itt panaszkodik, hogy rossz társaságba keveredett a gyerekük, pedig ők milyen jól nevelték...


Érdekes, én is majdnem kerültem rossz társaságba, még is volt eszem, és otthagytam őket.


Akkor még is csak volt valami baj ott a neveléssel..

2011. júl. 22. 23:19
 30/40 anonim ***** válasza:
90%
Az Én egyik szomszédom a 70 pár éves anyjával él,a férfi 50 éves.Életében nem volt nővel dolga,és még büszke is rá,hogy szűz.Kegyetlenül néz ki,mellig felhúzott nadrág,zokni,szandál,és anyukával kézen fogva mennek a templomba,meg a temetőbe.Undorítóak,komolyan.
2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!