Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted gyerek egy 14 éves...

Szerinted gyerek egy 14 éves az önkielégítéshez? Főleg szülők válaszát várnám.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 22:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azaz érdekes, hogy engem néhány ősanya folyamatosan lepontoz, csak mert hagyom élni a gyermekemet...


előző voltam

2011. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha az lenne a kérdés, hogy a szexhez fiatal-e. De hogy az önkielégítéshez... Kétlem.

Nem tudom pontosan, de már pici babák csinálják, csak nem tudatosan. A változás annyi, hogy később megtudják mi az, esetleg valaki közli velük, hogy "fujj nemszabad"...

(Amúgy nem vagyok szülő)

2011. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
neiiiiiiiiin!
2011. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is pl már óvodás koromban csináltam.


"Poén" de én mindig kikaptam érte ha rajtakaptak. Olyankor mindig rámszóltak, mintha úgy emlékeznék hogy kaptam is a fenekemre érte...Aztán mindig titokban csináltam...

2011. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fiatal az önkielégítéshez! De most gondoljatok bele..ha fáj neki/nem tetszik neki, akkor nem csinálja, ha pedig jól esik neki, akkor önkielégít. Ennyi az egész! Hogy lehetne már valaki pont ehhez fiatal? Jézusom, szerintem a lányok is csak simogatják, majd 15 éves koruk után jön a "komolyabb" amikor már a hüvely is használatba kerül, de és? Az sem baj. Oké, bocs, ez nem illik a Családi kapcsolatok kategóriájába, de muszáj volt leírnom.
2011. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
nem. megmondom az őszintét én már 4 éves koromban is önkielégítettem és orgazmusom is volt, bár nyilván nem tudtam pontosan hogy mit csinálok, csak jó érzés volt... és? történt valami? nem lettem ribi, csak a férjem volt/van/lesz az egyetlen férfi az életemben, nem lettem perverz sem, sem semmi. 26/nő
2011. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom 4 éves. Szokta magát tapizni ott lent.

Megmondtuk neki, hogy ezt akkor csinálja ha egyedül van.

A múltkor a teraszon hintázott és közben nyúlkált, mi meg lent álltunk. Megszokásból odakiabáltunk neki, hogy EGYEDÜL!

Erre Ő: De nem is vagytok itt a teraszon!

Jót nevettünk rajta, aztán mondtuk neki, hogy inkább a szobájában csinálja, ha egyedül van.Erre fogta magát és bevonult :)


Szerintem teljesen természetes ez a dolog. Az Ő teste és nem tesz vele semmi rosszat.

2011. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

A kisbabák is önkielégítenek, ha nem is tudatosan.

Én 6-7 éves koromban fedeztem fel, hogy milyen jó érzést tudok magamnak ott lenn okozni.

Bár nem vagyok szülő, de szerintem nem gyerek hozzá, csak tovább ne menjen a nagy kíváncsiságban, és ne legyen publikus! :)

21/L

2011. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

én is csináltam már 6 évesen. anyum hagyta, inkább kiment a szobából, és persze érzékeltette velem, hogy ezt egyedül illik csinálni :)


normális felnőtt lett belőlem, nem szégyellek a párommal a szexről beszélni, el tudom neki mondani, hogy nekem mi a jó, hogyan tud a csúcsra juttatni.


14 évesen sztem minden normális kamasz kicsapja a brokit ill. birizgálja a punciját :) amelyik szülő ezért cseszegeti a gyerekét, az nem normális, és hülye fejjel hozzájárul ahhoz, hogy a gyerekében szexuális gátlások alakuljanak ki.


23l

2011. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és mindennap csinálon
2017. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!