Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a még...

Szerintetek mennyi a még elfogadható korkülönbség egy nő és egy férfi között? Úgy hogy a nő a fiatalabb.

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet állt elém,és nem tudom,hogy mitévő legyek.
2011. júl. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ... :-) Én is ezeket tartom kb elfogadhatónak,és ezért nem is mernék belevágni a dologba mert az én helyzetem még ezeknél is szélsőségesebb,a közvélemény nem fogadná el ezt úgy érzem.
2011. júl. 24. 11:47
 12/43 anonim ***** válasza:
51%

ha a nő 20,akkor a pasi pl 30.Ez nem rossz.

ha a nő 40,akkor a pasi 50.Na itt már gázosodik.

Egy 40 éves nő,ereje teljében.És a férfi???

2011. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%
Köztem és a párom között 16 év van. Ránézésre senki nem mondaná meg, mindenki max 5-6 évre tippel, mi meg egyéltalán nem érezzük. Nekem a párom egyben szerelmem, barátom, apám, és mindenem. És én is az vagyok, akit mindig is akart magának. Tökéletes a kapcsolatunk, már 7 éve.
2011. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj,de szerintem ezt neked kéne eldönteni.Én ha valakit szeretek,szarok a közvéleményre,még akkor is ha az illető az apám lehetne...(már írtam)
2011. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a közvéleménnyel. Ha szereted és ha ő is szeret téged és ebben biztos vagy akkor szerintem nyugodtan lehetsz vele. Ha a férfi 35 évnél nem idősebb akkor pedig még szerintem nincs is gond.
2011. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával egyre kevésbé számít a különbség. Amikor 21 éves voltam, egy 4,5 évvel fiatalabb barátnőm volt, és úgy éreztem, mintha kislánnyal járnék. 28,5 évesen összejöttem egy 8,5 évvel fiatalabb lánnyal, most az ötödik évünket tapossuk, és jövőre összeházasodunk. Persze úgyis azon múlik, milyen a két fél gondolkodása, milyen köztük az összhang.
2011. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Azért mégiscsak számít,hogy mások mit gondolnak vagyis hogy fogalmazzam ezt meg... Megszólják,lenézik a szélsőségeket. Ilyen az emberi természet sajnos. Az én esetem 20 év és 43 év... és azt hozzá kell tennem,hogy nem európai az illető.
2011. júl. 24. 12:07
 18/43 anonim ***** válasza:
56%
Miért érdekel,hogy más akinek köze nincs az életedhez mit szól?
2011. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
82%

30 évvel idősebb a férjem, mint én!És???Mi az hogy elfogadható???Kinek kéne elfogadnia???Akinek nem tetszik, tehet egy szívességet!!!


34/N

2011. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 10-15 az elfogadható. De ugy alakult, hogy a csaladban van ennel sokkal több is. Nagyon szeretem mindkettőjüket, nem másnak élnek, hanem maguknak. Mindketten felnőttek. Te még 20 évesen inkább a korodbeliek közűl keresgélj. 40 évesen illene hozzád egy ennyi idős férfi. Mivel nem magyar ezért nem szabadna megbíznod benne, szerntem veszélyes lenne összejönnöd vele.
2011. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!