Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a még...

Szerintetek mennyi a még elfogadható korkülönbség egy nő és egy férfi között? Úgy hogy a nő a fiatalabb.

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet állt elém,és nem tudom,hogy mitévő legyek.
2011. júl. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
65%
Aki boldog tud lenni egy nála 20-30 évvel idősebb papával/mamával, azzal tutira nem stimmel valami. De az se, aki egy hozzá képest gyerekkel bújik ágyba. Mert a 30 éves az 50 éveshez képest gyerek, a 20 éves meg a 40 éveshez képest az. Persze ha a pénz ugat, az más kérdés, mert ott nyilván kölcsönös elhatározásból születő adásvétel, bár én semmi pénzért nem b.sznám el az életemet fiatalon egy tata mellett, aki életkorban közelebb van a nyugdíjkorhatárhoz, mint hozzám.
2011. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem egy nálam 17 évvel idősebb férfiba. Mielőtt meggyanúsítanának, hogy elveszem a családjától, elmondom, hogy nincs és nem is volt családja (feleség vagy gyerek), és pénzéhes sem vagyok. Szóval szerintem annyi az elfogadható korkülönbség, ami nem zavarja a pár egyik tagját sem. Mások véleményére pedig nem szabad adni!
2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
12:20-as válaszadó,elárulom,hiszen semmi titok nincsen benne: Fülöp-szgt-ről származik. Minden nap egyre jobban erősödnek az érzelmek,de még egy nagy meccset le kell játszanom magamban,remélhetőleg jól döntök... Köszönöm mindenkinek a hasznos válszokat.
2011. júl. 26. 17:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!