Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a még...

Szerintetek mennyi a még elfogadható korkülönbség egy nő és egy férfi között? Úgy hogy a nő a fiatalabb.

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet állt elém,és nem tudom,hogy mitévő legyek.
2011. júl. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
79%
Rokonomnak spanyol a pasija a másiknak svéd a csaja...ha 20évvel idősebb és nem magyar akkor az veszélyes?ezt hol olvastad xd
2011. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy a korombeliek között kéne keresgélni,de nem érzem azt,hogy nekem rájuk van szükségem. Nem hinném,hogy veszélyes lenne egyébként. Azon döbbentem meg a legjobban,hogy amikor megpillantottam maximum 30 évesnek néztem,aztán derült ki,hogy mi a valóság.
2011. júl. 24. 13:02
 23/43 anonim ***** válasza:
58%

A társadalmilag elfogadott korkülönbség az idősebb fél korának a fele plusz 8.


DE: ki a sz@rt érdekel, hogy a társadalom mit gondol?

2011. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
56%

Akkor min gondolkodsz?Ha tetszik és te is neki,akkor nem szabad mások véleményére adni.Soha nem úgy kell élni ahogy a környezeted elvárja,hanem ahogy te jól érzed magad,hisz hát mindenkinek csak 1 élete van.

Egy ekkora korkülönbségben csak azt az egy "veszélyét" látom,hogy esetleg ő már nem askar gyereket a korából kifolyólag te meg még igen.Amúgy ha nem is fordulna ilyen komolyra,ha csak 3-4 év boldogságod lenne,és rájössz h nem ezt kerested,már megérte.

2011. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván vonzó egy jóképű, idősebb, pénzes külföldi pasi. Én megértelek. :)
2011. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
3%

Ha mondjuk arab, akkor biztos van legalább 1 felesége,akit nem fog, otthagyni.Ezekszerint gyereke is van.Magyarországon nem vehet feleségül.

Én ezt a szitut nem vállalnám be.

2011. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok-sok választ... :-)Kíváncsi voltam,hogy ti mit tennétek a helyemben és mi a véleményetek. Egyébként nem arab...
2011. júl. 24. 16:12
 28/43 anonim ***** válasza:

Ezt már valahová leírtam.

Ha rólam van szó, akkor 5 év.

Ha másról van szó, akkor nem érdekel.

2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
64%

Én még a 30 év különbségre is azt mondom, hogy elfogadható. Én is belezúgtam egy nálam 28 évvel idősebb pasiba. Mondjuk én idősebb vagyok, mint te.

Amúgy senkinek semmi köze hozzá, hogy mekkora korkülönbség van két ember között. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, és gondolnak, mindenki összes elvárásának úgysem tudsz/tudtok megfelelni. A legfontosabb, hogy magadnak megfeleljen a dolog!

Hajrá, és sok sikert a kapcsolathoz!

2011. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nálam 5 év az elfogadható.
2011. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!