Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a még...

Szerintetek mennyi a még elfogadható korkülönbség egy nő és egy férfi között? Úgy hogy a nő a fiatalabb.

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet állt elém,és nem tudom,hogy mitévő legyek.
2011. júl. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
52%
3éve vagyok együtt a párommal aki több mint 20évvel idősebb mint én, és nem gazdag! Szeretem ő is szeret, ennyi. Boldogok vagyunk. És felőlem aztán beszélhetnek az emberek azt amit akarnak, nem érdekel.
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
66%

Az én párom is 19évvel idősebb nálam és teljesen jó megvagyunk.


L/21

2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Az én párom 15 évvel idősebb. Több, mint3 éve alkotunk 1 párt. Milyen származású?Ha elárulod :) Vágj bele én azt mondom!
2011. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
66%

FIGYELJ IDE KEDVES KÉRDEZŐ!!!


Nem mások véleménye a fontos, hanem az, hogy TI mit éreztek. Én 17 évesen ismerkedtem meg a nálam 18 évvel idősebb párommal. Senki nem vett minket komolyan, azt gondolták egy kis csaj vagyok, aki könnyen lefekszik vele és ennyi. 6 éve vagyunk együtt, már 4 éve együtt élünk, imádjuk egymást. Mára mindenki elfogadta és még ők mondják, hogy olyanok vagyunk, mint 2 patent, elválaszhatatlanok.


De a kérdére válaszolva:

20 éves kor felett a 20 év korkülönbség sem gond, csak az emberek véleményét kell elviselni, mint nekem is ugyebár. De ismerek olyat, ahol a férfi 30 évvel idősebb és boldog család.


Csak az érzelmekre figyeljetek, zárjátok ki a külvilágot!

2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező!


20-43???


Az belefér, semmi gond nincs vele. Vágj bele, nehogy már elhagyd menni.

2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
59%

"A társadalmilag elfogadott korkülönbség az idősebb fél korának a fele plusz 8. "


Hát ez egy nagy baromság!! Ne mondd már nekem h egy fiatal 30 éves nőhöz egy 44 éves középkorú ember illik?!


30 éves nőhöz max. 40 éves ffi. 44 éveshez kb. 36-45 éves nő.


Azért ne felejtsük el, hogy a ffiak korán halnak!


Kérdező!


Talán még most nem sok a korkülönbség, de 20 év múlva?

2011. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fiatal korba 1-2 év maximum ,felnött korba meg sztem max 6.

De pl. saját példával jövök mamám és papám között 18 év volt a korkülönbség és tökéletes boldog házasságban éltek.:)

2011. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
61%
Itt mindenkinek apakomplexusa van?Az előzőnek igaza van,én 30 vagyok,de még egy 35 évesnél idősebb sem kéne,nemhogy egy 40 feletti férfi.Mondjuk én férjnél vagyok,de ha nem lennék sem állnék össze 10-20 évvel öregebb palikkal.Egy férfi annyi legyen mint én,vagy max.5 évvel idősebb,vagy fiatalabb.
2011. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki maga érzi, hogy neki mennyi a max korkülönbség ami mellett még nem érzi "cikinek" a kapcsolatát.

Nekem a 10 évtől több korkülönbség sok, de valakinek nem, ők tudják, áldásom rájuk.

Mellesleg nem azon kell agyalni, hogy mit gondolnak mások, kit érdekel? Ők, vagy te vagy benne abban a kapcsolatban? Senkinek semmi köze ehhez.

Vőlegényem és én köztem 6 év van, az ő javára. Nekem ez bőven elég. De sosem úgy választottam párt magamnak, hogy ki hány éves!


21 éves menyasszony!

2011. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
96%

Fura, hogy a nagy korkülönbség kérdésében csak akkor elfogadóak az emberek, ha a férfi a sokkal idősebb. Ha pl. 40 éves nő akarna összejönni 20 éves sráccal, a fórumozók többsége véres szájjal, gyűlölködve habot köpne :D Volt már ilyen kérdés, csak azért írom :D Pedig a nők tovább élnek, szóval ha biológiaiag nézzük, az az ideális, ha a nő 7-8 évvel idősebb, mert akkor kb. ugyanakkor halnak meg (már ha a statisztikai átlagba tartoznak).


Egyébként szerintem +/- 10 év az rendben van bármelyik irányban (bár szerintem minél közelebb áll egy pár egymáshoz életkorban,annál szerencsésebb, legideálisabb az az eset, ha egy napon születnek). Utána már valamilyen komplexus áll a háttérben. A szüleim között is jóval több, mint 10 év volt, elég cinkes volt, amikor anyámat apám lányának nézték, engem meg az unokájának. Most meg anyu viszonylag fiatal (na jó, inkább középkorú) nő létére ápolhatja a férjét (aki inkább már a második ápolásra szoruló papája), aki nem sokkal fiatalabb, mint az apja. Már ő is rájött, hogy nem érte meg.


A 24 év korkülönbség egyébként az idősebb félnek ideális, mert ingyen ápolónőt szerez magának élete végére. Más előnye nem tudom mi van az ilyen kapcsolatnak.

2011. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!