Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gúnyolódik?! Már nem értem,...

Gúnyolódik?! Már nem értem, hogy miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy hapsi(30+ felettesem volt egy darabig, már nem dolgozunk együtt, de néha elkerülhetetlenül összefutunk), aki állandóan csesztet. Mindenért. [ha ott vagyok azért, ha nem vagyok ott, akkor azért, az általam használt szavakért, a viselkedésemért (közömbös irányába), összehord hülyeségeket, hogy hisztizek vele(nem hisztizek vele, nem szokásom), holott már inkább hozzászólni sincs kedvem ezek miatt)]

Folyton beszólogat, bunkózik, köcsögösködik, gúnyolódik.

Állandóan kétségbe vonja tetteimet, szavaimat.

Nem értem miért csinálja ezt.


2011. júl. 25. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel akarja hívni magára a figyelmedet. Elég szánalmas és visszatetsző módon..
2011. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezek a munkahelyeden történnek?

1 hangosan tanúk előtt hívd fel a figyelmét, hogy kikéred magadnak a viselkedését és a

2 a főnöködnek ill a HR-nek jelezd a zaklatást


ha nem a munkahelyen, hanem az utcán, akkor csak szimplán hagyd ott és ne szólj hozzá

2011. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, 30 fölött már nem bunkóskodik a férfi ilyen miatt.

Egyszerűen nem bír elviselni így, ahogy vagy.

Akkor is ilyen volt, amikor a felettesed volt? Változtatni kéne a harcmodorodon és 1-2x be kéne égetned talpraesett beszólással neked is.

Nincs kit irtania, ezért aláz téged (is). Egyszerűen kell neki a napi istenségéhez.

2011. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás. Égesd be a saját eszközével, lehetőleg munkatársak előtt. Vga y ha 2szemközt vagytok, vegyél fel egy ilyen beszélgetést (diktafon, telefon segítségével). Majd közöld vele, hogy ezzel most elsétálsz a HR-hez, és olyan munkahelyi jogi pert vagy fegyelmit akasztasz a nyakába, hogy holnap már mehet is munkanélküli hivatalba... Hátha meghúzza magát.
2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe, hogy Szóbeli bántalmazás.

Vagy olvasd el Patricia Ewans könyvét. Az a címe, hogy Szavakkal verve.

Ez párkapcsolati bántalmazásról szól, de ebben az esetben is helytálló szerintem.

2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. én írtam a HR-et...perrel fenyegetőzni nem feltétlen okos dolog....egész konkrétan az én főnököm röhögött, amikor a szexuális zaklatás kifejezést kiejtettem a számon, pedig tanúja volt (na nem fogdosásra kell gondolni, csak folytonos szóbeli zaklatásra, több férfi kollégától, ordenáré stílusban ill éjféli seggrészeg telefonálásokra)...és persze én repültem legelőször ;)
2011. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

@ 15:17

Egy rövid ideig, megszakításokkal ott történt, de mostanra áthelyezték. Ha a folyosón esetleg utcán összefutunk, akkor csinálja. Tanuk nincsenek, mert amíg a felettesem volt, addig csak mi ketten dolgoztunk.


@15:21

Eleinte nem volt ilyen kb.: 2 hónap elteltével kezdett ehhez a viselkedéshez.

Visszaszóltam neki, de olyankor megsértődött és jött azzal, hogy hisztis vagyok...stb.

2011. júl. 25. 15:42
 8/8 A kérdező kommentje:

"Drága" főnököm azt mondta, hogy baromi karakán nő vagyok és nem bír velem. Szóval ez a személyem iránti támadás úgy érzem. Amit nem értek, mert én kulturáltan, nem ellentmondva viselkedtem vele.És eleinte Ő is így tett.

(Akkor most meg akarna törni azért teszi? )

Mert lassan már minden megfordult a fejemben. (pl.: utál, esetleg tetszem neki, vagy csak puszta erőfitogtatás...)

2011. júl. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!